reklama

Výhodná koupě: Fitness náramek Elephone Ele Band 5 sponzorovaný článek

Výhodná koupě: Fitness náramek Elephone Ele Band 5 [sponzorovaný článek]
2018-05-18T08:45:43+01:00
• 18. 5. 2018
2

Společnost Elephone je tu s námi již několik let. Za tu dobu jsme se od tohoto výrobce dočkali několika zajímavých produktů. Zařízení, které společnost Elephone produkuje, jsou výhradně určeny sportovcům – samozřejmě si na své přijdou i běžní smrtelníci.

Hlavním lákadlem společnosti Elephone jsou její chytré hodinky a náramky, které disponují velmi dobrým poměrem cena / výkon. Toho si je samozřejmě vědom také internetový obchod Gearbest, který se na levné a kvalitní hodinky rozhodl dát ještě větší slevu. Jak slevu získat zjistíte na konci článku.

Elephone ELE Band 5 – náramek s 29% slevou podporující Android a iOS

Chytrý sportovní náramek nabízí malý obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl implementovat certifikaci IP67. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí ELE Band 5 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 10 dnů při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 90 mAh.

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Elephone ELE Band 5 nabízí za 546 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit s více než 29% slevou, a to za příjemných 213 Kč. Poštovné do České republiky vás pak vyjde na 13 korun.Náramek si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Radek Hykman

VIP 19. 5. 2018, 8:48

Kde je ta sleva?

obr obrobr

VIP 18. 5. 2018, 19:45

žádná sleva , pouze za 18,99

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim