Samsung Gear IconX 2018: Když k dokonalosti chybí málo recenze

Samsung Gear IconX 2018: Když k dokonalosti chybí málo [recenze]
2018-05-06T06:59:37+02:00
• 6. 5. 2018
8

Značka Samsung je velmi rozšířená po celém světě. Jedná se o největšího výrobce elektroniky v Jižní Koreji a dle tržeb se drží na 3. místě v celém světovém žebříčku. Stojí za výrobou chytrých hodinek, špičkových mobilních telefonů, televizí, bílé elektroniky, sluchátek aj. Za dobu produkce těchto zařízení se na trhu objevilo již 9 řad vlajkových lodí mobilních telefonů s označením „S“, přičemž se nabídka telefonů rozrůstá ještě o finančně přijatelnější modely.

Dnešní recenze však bude věnována relativně novému trendu, kterému se Samsung rozhodl věnovat též. Jedná se o 100% bezdrátová sluchátka do uší již druhé generace s názvem Gear IconX 2018. Ta jsem obdržel v černé barvě, k dostání jsou ale i v šedivé a růžové variantě.

IconX: Bohatý obsah balení

Balení mě vcelku překvapilo. Malá krabička toho v sobě ukrývala více, než bych čekal. V ní najdeme samotné dva špunty, krabičku, která slouží jak pro nabíjení, tak párování sluchátek se zařízením, a USB kabel s koncovkou USB-C.

Dále zde máme uživatelský manuál, list s popisem užívání a OTG redukce na micro-USB a USB-C. Nesmí chybět ani nástavce do uší a špunty ve třech různých velikostech (jedna sada je již osazena na sluchátkách). Obě gumové části jsou velmi jednoduše vyměnitelné, je to úkon na pár sekund. Já sám jsem neměl sebemenší problém s tím nástavce vyměnit.

Nemusíte se tedy bát, že vám sluchátka nebudou sedět a např. při běhu, na který jsou určena, budou vypadávat. Mně osobně držela v uších velmi pevně a nikdy se mi nestalo, že by se i samovolně pohnula.

Samostatné pouzdro se sluchátky je opravdu kompaktní a je ještě o něco menší, než bylo u prvního modelu IconX. Rozměry jsou tak 73 x 44 x 31 mm, přičemž pouzdro prvního modelu bylo značně širší. Vejde se tak bez problémů do obyčejné kapsy, avšak bez problémů bych zvolil i batoh. K přehrání hudby není potřeba, na cestách tak poslouží pouze jako nabíječka.

První zapnutí

Před samotným zapnutím bylo třeba sluchátka nabít. To se dělá zajímavým způsobem. Celý nabíjecí dok i se špunty je třeba zapojit do USB pomocí přibaleného kabelu. Ten je s koncovkou USB-C. Funguje i nabíjení pomocí „powerbricku“ od vašeho mobilního telefonu. Není tedy problém sluchátka nabít i z elektrické sítě. Díky tomuto kroku se pak samotný dok i se sluchátky přesune do módu nabíjení.

Nabíjecí krabička má taktéž svoji baterii, takže sluchátka je možno nabíjet i na cestách bez potřeby kabelu a např. notebooku, ze kterého byste sluchátka nabili. Samotný nabíjecí dok má kapacitu 360 mAh, sluchátka pak 82 mAh. To je o 32 mAh více, než tomu bylo u první generace IconX, což i na papíře slibuje delší poslech. To znamená, že sluchátka ze samotného doku nabijete do plné kapacity až 4x.

Zajisté vás potěší, že výrobce slibuje aktivní poslech až na 5 hodin (7 hodin v režimu standby). Bonusem je též krátký čas nabíjení do použitelného stavu. Pro hodinu poslechu stačí sluchátka vložit pouze na 10 minut. Při možném vyčerpání baterie je opravdu otázka pár chvil, kdy je budete moci opět použít na opravdu dlouhou dobu (vzhledem k době nabíjení).

Baterie mi vždy vystačila na ten kus cesty, co jsem ušel, a to jsem je jednou používal v kuse i 4 hodiny. Aplikace, která je ke sluchátkům určena, navíc zobrazovala ještě více než čtvrtinu baterie u každého špuntu. Díky tomuto nepřetržitému výkonu věřím, že baterie vskutku vydrží tolik, kolik má.

Indikátor plného nabití je zde řešen v podobě diod, každá pro jedno sluchátko. Plné nabití symbolizuje zelená barva diody. Po dobu nabíjení diody svítí červeně. Samotný dok má též diodu. Ta slouží jak k vizuálnímu popisu stavu baterie (červená, žlutá, zelená barva), tak i k symbolizaci párování (barevné blikání). Když pouzdru dochází baterie a není schopno IconX nabít, přední diody blikají pomalu červeně. Pokud ale blikají rychle, z důvodu vysokých teplot pouzdro deaktivovalo nabíjení. To vidím jako skvělou věc, zamezí to jakémukoliv poškození nebo spálení kontaktů.

Po plném nabití již sluchátka byla připravena k použití. Nyní bylo třeba stáhnout aplikaci Samsung Gear a sluchátka následně spárovat.

Podotýkám, že jsem špunty testoval na Huawei Honor 8. Fungují tedy s jakýmkoliv zařízením se systémem Android v min. verzi 4.4 a min. kapacitou operační paměti 1.5 GB. iPhony nejsou oficiálně podporovány a aplikace není na iOS zařízení k dispozici. Lze s nimi však sluchátka spárovat a užívat je bez aplikace. Stejně tak u Android zařízení, zde ale doporučuji aplikaci stáhnout. 

Na zavřeném pouzdře, které v sobě musí sluchátka mít, stačí na zadní straně stisknout a držet tlačítko pro spárování a počkat, až dioda začne barevně blikat. V tomto módu párování stačí otevřít aplikaci a mít zapnuté bluetooth na telefonu. V aplikaci pak stisknout tlačítko připojit. K té se ale dostaneme později.

Sluchátka jsou po zaznění tónu nyní připojena a je možno je začít používat. Můžete si vybrat, zda použijete hudbu z vašeho zařízení, nebo přímo ze sluchátek. Ta mají svojí vnitřní kapacitu 3.4 GB a vejde se do nich až 1000 skladeb (záleží na formátu a velikosti skladby). Podotýkám, že sluchátka podporují více jazyků, mezi kterými jsem bohužel hledal češtinu marně. V základu jsou tak nastavena na angličtinu. Aplikace a PC program jsou pak v češtině.

Jak si sluchátka vedou v praxi aneb vlastnosti IconX v akci

Sluchátka jsem používal každý den, protože poslouchat hudbu, to je u mě každodenní záležitost. Sedí opravdu perfektně. Díky náhradním nástavcům a špuntům sednou opravdu každému, čemuž nahrává jejich kompaktní velikost a pouhá 8g hmotnost.

Ačkoliv má IconX dva módy, tak zvuk není mezi sebou srovnatelný, i když by dle mého určitě měl.

Přehrávání hudby z interního úložiště sluchátek je nejlepší volbou. Zvuk z nich je na opravdu skvělé úrovni. Aplikace navíc obsahuje ekvalizér s pěti předdefinovanými úrovněmi, který vám umožní si zvuk přizpůsobit k obrazu svému na základě preferované hudby. Basy mají skvělý hluboký nádech. Basy samozřejmě nejsou to jediné a hlavní. U některých skladeb je zase třeba dbát na kvalitu výšek a středů. Ani s těmito aspekty neměla sluchátka IconX téměř žádný problém. Středy jsou krásně vykreslené a u některých písniček jsem slyšel i tóny, o kterých jsem doposud nevěděl.

Je zde však slovíčko „téměř“. To patří k výškám. S těmi jsem vyloženě spokojený nebyl. Při rockových peckách či vysokých vokálech sluchátka bohužel nepatrně prskají. S tímto má problém nesčetně moc sluchátek. To v tomto případě pouze a jen zmiňuji, vyloženě o rušivý element se v tomto případě nejedná a Samsung si může připsat bod i v tomto ohledu.

To jsem ale popisoval ten mód, který je dobrou volbou. Na řadě je mód hudby přes bluetooth. Ten ode mě schytá bohužel pouze kritiku. Zvuk by srovnatelný s tím z interní paměti byl. Poslech ale znatelně kazí šum a prskající zvuk, který je velmi citelný. U této záležitosti jsem narazil na jednu zajímavost – zkoušel jsem je i na Samsung Galaxy S8, který disponuje verzí bluetooth 5.0 (Honor 8 má 4.2). Na „es osmičce“ byl zvuk znatelně méně rušený a více se přibližoval zvuku z interní paměti. Srovnat se to však stále nedalo.

Chvíli jsem hledal, čím by to mohlo být a přišel jsem na to, že sluchátka používají kodek SBC. Ten je poměrně špatně zvolený a upřednostnil bych např. kodek AptX. Ten používá jiný typ komprese a nepatrně vyšší bitrate. Díky tomu by byl výsledek přenosu pomocí bluetooth znatelně lepší.

Další neduh, co jsem zde našel, se týkal signálu. Když jsem měl sluchátka v módu bluetooth a telefon v kapse, stávalo se mi, že při o točení hlavy přestalo jedno hrát a ztrácely signál bluetooth. To vnímám jako asi hlavní nedostatek sluchátek, protože i při normální chůzi se mi to dělo též. Při běhání tak doporučuji mít telefon v pažním pouzdru, zda používáte připojení přes bluetooth primárně.

Dostávám se k hlasitosti a potvrzuji jejich brutální hlasitost. Nikdy jsem je neměl na plné obrátky. Co je taktéž skvělé je to, že ani ve vysokých hlasitostech neztrácí na kvalitě zvuku, za to palec nahoru.

IconX i skvěle tlumí okolní zvuk. Zkrátka perfektně sedí. Pro sportovce, zvlášť běžce, či cyklisty, by ale mohlo být nebezpečné je užívat kvůli nemožnosti slyšet okolí. Na to Samsung též myslel a peckám přidal vlastnost zesílení okolního zvuku. Díky této skvěle fungující funkci, která lze i nastavit tak, že se zařízení chytře zaměří na hlas, se nemusíte bát nebezpečí (např. přijíždějící auto). Vše bylo krásně slyšet.

Toto ke zvuku. Zní krásně a mají skvělý zvuk. Hodnocení trochu sráží výšky a bohužel kvalita zvuku v módu bluetooth.

Gesta, funkce a asistent

Poněvadž sluchátka mají interní paměť, není třeba si s sebou na běhání brát ani telefon. Sluchátka si vystačí sama se sebou, a to především díky dotykovým plochám na těle sluchátek. Ta podporují pořádnou porci gest. Hudbu lze pomocí gest ovládat navíc i v módu bluetooth, což je skvělé, že není třeba vytahovat telefon.

Jedním klepnutím na dotykovou plochu docílíte spuštění/pozastavení aktuální skladby. Dvojitým poklepáním přeskočíte aktuální skladbu vpřed, trojitým poklepáním zase zpět. Swipe nahoru a dolů způsobí změnu hlasitosti. Zařízení nabízí tři playlisty – všechny skladby/cvičení/oblíbené. Mezi nimi pak pak vybíráte jedním jedním klepnutím na dotykovou plochu a po té dalším klikem, který chvíli podržíte.

Samostatný odstavec věnuji gestu – pouhému podržení plochy. Ta spustí menu příkazů, které lze navíc upravit v aplikaci, na kterou se níže podíváme. Menu obsahuje hlasový příkaz, start módu cvičení, při jeho aktivitě pak detaily cvičení (doba cvičení, spálené kalorie, uběhnutá vzdálenost) a dále zapnutí okolního zvuku.

Výběr uskutečníte tak, že prst uvolníte z plochy poté, co ženský hlas vyjmenuje požadovanou položku. Poněvadž sluchátka vydrží až 5 hodin aktivního poslechu, dají se používat při kompletním cvičení. Zde vidím asistenta pro cvičení jako skvělou věc. Aplikaci lze pak propojit se Samsung Health, kde si můžete sledovat podrobněji, jak na tom vaše tělo je. O výsledcích jste i informování v průběhu cvičení. Výsledky aktuálního cvičení pak naleznete na spodní části aplikace.

Díky Samsung Health je pak i možné si svého kouče upravit dle libosti. Stačí v aplikaci Samsung Health přejít do kategorie běh a v záložce sledovat si svého kouče upravit již dle libosti. Je zde na výběr mezi dobou trvání běhu, mezi spálenými kaloriemi apod. Cíl tempa vám pak umožní zvolit trenéra dle intenzity cvičení. Ten vám následně radí, abyste např. zrychlili apod.

Mezi kladné vlastnosti zde pak řadím odolnost proti vodě, konkrétně proti stříkající, není tedy doporučeno se s nimi vyloženě potápět. Je tedy zřejmé, že potu se jen tak nezaleknou a nemusíte se o ně bát.

Je pak třeba IconX důkladně vyčistit, aby nezkorodovaly kontakty v pouzdře.

Vestavěný mikrofon vám umožní sluchátka použít i jako handsfree a po zkoušce fungují pro tento účel opravdu skvěle. Dvojitým poklepáním hovor přijmete, dvojitým poklepáním též položíte. Swipe umožňuje zvýšit a snížit hlasitost. Hlasové upozornění, když přijde zpráva, email či další notifikace, které si sami v aplikaci navolíte, beru též jako velkou výhodu. Nepřijdete tak o důležité zprávy.

Co je též obrovským plusem a je zároveň rozdílem společně s větší baterií oproti staršímu modelu IconX je implementace asistenta Bixby. Ten je bohužel podporován pouze některými vybranými modely Samsung. Nějaké benefity Samsung modelů se na druhou stranu dají pochopit.

Jen zde postrádám takový detail. Ten se týká možnosti opakování skladeb, pokud poslouchám z interního úložiště. Je zde pouze možnost vypnutí náhodného přehrávání, nikoliv opakování, což je trochu škoda. Už tak komplexní aplikace by si zasloužila i tuto možnost.

Sluchátka opravdu oplývají skvělými funkcemi a to ani nepotřebují aplikaci. Gesta se o vše postarají, což vnímám jako veliké plus. Není tak třeba vytahovat telefon, ale vše si nastavit pohodlně pouze pomocí dotykového panelu.

Způsoby přenosu hudby do sluchátek

Způsoby zde nalezneme celkově 4.

 • Prostý přenos hudby do složky v PC bez použití aplikace. Ta se zpřístupnila po té, co jsem připojil pouzdro se špunty uvnitř. Podotýkám, že každé sluchátko má svoji složku. Lze mít tedy v každém sluchátku jiné skladby. Této funkce jsem využil, pokud jsem používal pouze jedno sluchátko. Přehrává se hudba z toho sluchátka, které mám zvolené jako sluchátko pro cvičení. Šlo jej ovládat i pomocí touchpadu toho druhého. Když ale sluchátka obsahují skladbu stejnou, začnou hrát obě. Prakticky jsem tedy měl k dispozici 6.8 GB volného místa na písničky.
 • Přenos z vašeho telefonu. V tomto případě za pomocí bluetooth. Aplikace zobrazí všechny skladby, které v telefonu máte. To platí i o samotných složkách, ve kterých se hudba nachází. A jedním kliknutím pak proběhne pomalý přenos hudby za pomocí bluetooth.
 • Taktéž přenos z vašeho zařízení, avšak zde pomocí USB kabelu a jedné z přibalených redukcí. Jedním koncem stačí připojit k telefonu, druhým zase do samotného pouzdra, které v sobě má zasazeny špunty. Přenos byl však o mnoho rychlejší než prostřednictvím bluetooth.
 • Počítačový program Gear IconX Manager. Ten je poněkud stručný a umožní pouhý přenos hudby do sluchátek a synchronizaci skladem mezi nimi. Uvítal bych zde ještě možnost přidání do jednoho z alb (cvičení/oblíbené). Nebylo by třeba to tak dělat zvlášť ve vašem zařízení, ale to je malý detail. Program navíc i zobrazuje, kolik místa ve vašich sluchátkách ještě zbývá. Velmi jednoduchý program, který toho moc neumí, na druhou stranu toho umět ani moc nemusí. Zde nemám až na jednu výjimku co vytknout.

Jak vypadá aplikace?

Aplikace je vcelku komplexní, lze ji navíc spárovat s aplikací Samsung Health. Ta vám zobrazí více podrobností ohledně vašeho dne. Nicméně, o té jindy.

Hlavní obrazovka aplikace zachycuje v prvé schéma sluchátek. Tedy, kolik baterie jim ještě zbývá a které z nich je nastaveno jako sluchátko pro cvičení. Pod touto sekcí je možné si povšimnout jak ekvalizéru s pěti předdefinovanými úrovněmi, tak nastavení okolního zvuku.

Spodní strana hlavního panelu je věnována hudbě a vaší aktivitě. Po kliknutí na hudbu, obsaženou v IconX jsem se objevil ve výběru všech skladeb. Je zde možno vidět 3 zmíněné kategorie (skladby, cvičení, oblíbené). Mezi nimi lze pak listovat i gesty. Jak jsem již zmínil, chybí mi zde možnost opakování skladeb.

Pokud však uživatel poslouchá hudbu z telefonu, k přehrávání slouží klasický přehrávač vašeho zařízení. Lze si pak povšimnout možnosti „přidat“, která zobrazí hudbu z vašeho zařízení a pomocí právě užívaného módu (bluetooth/kabel) se hudba přenese.

Pod tím se pak nachází nabídka, zda chcete hudbu přenášet z telefonu či přímo ze sluchátek a na samotném spodku aplikace se nachází statistika o vaší aktivitě díky aplikaci Samsung Health. Ten je pak nutný, abyste mohli svoji aktivitu takto sledovat. Velkým plusem je to, že ji lze stáhnout plně zdarma na Google Play.

Dále se v aplikaci Samsung Gear nachází nastavení. To umožní si sluchátka dopodrobna přizpůsobit. Je zde velká nabídka, co vše nastavit lze. První položka je nastavení hudby. Ta s sebou přináší přenos skladeb, dále, zda uživatel chce slyšet hlas po určitém gestu pro hudbu. Jako poslední položka je zde na výběr, zda chceme poslouchat ze sluchátek, či ze zařízení.

Druhá položka nastavení se týká oznámení. Příchozího emailu, například. To si již uživatel nadefinuje sám, jak je na obrázku níže možno vidět.

Jako třetí položku zde máme cvičení, kde si můžete navolit, co vše bude obsaženo v hlasovém oznámení o vaší aktivitě, dále regulátor tempa a detekce běhu a chůze. Nechybí zde i „reminder“, který vám připomene, že jste již nějakou dobu necvičili.

Další položky se týkají vyhledávání IconX, možnosti touchpadu, tedy zamykání a znázornění gest, jazyk, kterým bude hlas hovořit a možnosti menu (gesto = kliknutí a druhé podržení). Zde si lze nastavit, jaké možnosti menu budou přístupné, a je i možno nastavit pořadí. Což je výhoda, když se vaše oblíbená možnost nachází až na konci seznamu, či nějaký deaktivovat, pokud je pro vás irelevantní. Samotný konec tohoto okna doplňují informace o zařízení a aplikaci.

Aplikace je velmi obsáhlá a má v sobě vše, co si lze přát. Počínaje nastavením zvuku, tak nastavení gest a samotných sluchátek konče. Možnost použití Samsung health je v tomto případě na místě a velmi ji oceňuji. Umožní plánovat osobního trenéra a hlídat si statistiku aktivity. Možnost hlasového upozornění jsem velmi uvítal, nic mi tak neuniklo a možnost nastavit si, na co vše budu upozorňován, je skvělou vlastností komplexní aplikace. Mně osobně v aplikaci nic nechybělo, pouze možnost opakovaného přehrávání hudby.

Finální verdikt aneb k dokonalosti opravdu málo

Sluchátka, jako celek, hodnotím velmi kladně. K dokonalosti mají velmi blízko a pokud by se výrobci podařilo eliminovat tyto nedostatky, jednalo by se o sluchátka, která by velmi těžko hledala konkurenta. Na to, že se jedná o klasické špunty ve velmi kompaktní velikosti, hrají opravdu slušně. Bohaté a hluboké basy dodávají poslechu úroveň. Středy dokáží hudbu hezky prokreslit a dodávají jí skvělou úroveň. Body na druhou stranu sráží výšky a mód bluetooth. V něm hudba opravdu nepříjemně chrastí a šumí.

Vypadávání sluchátek je v této ceně také vskutku nemyslitelné a nemělo by tomu tak být.
Je však vidno, že Samsung na modelu zapracoval a snažil se opravit chyby z předchozího modelu. A to se mu ve většině případech povedlo. Baterie má nyní skvělou výdrž a implementace asistenta Bixby je skvělou volbou. Jediná podmínka je vlastnit vybrané modely Samsung.

Klady

 • Výborný komfort
 • Variabilní velikost
 • Plně bezdrátová
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Komplexní aplikace s možností propojení s S Health
 • Velké možnosti nastavení
 • Bohatá podpora gest
 • Ekvalizér pro různé žánry hudby
 • Není třeba použít telefon pro přehrávání hudby
 • Interní paměť na pořádnou porci hudby (cca 1000)
 • Deaktivace nabíjení z důvodu vyšších teplot = vyšší výdrž a menší riziko poškození

Zápory

 • Ne příliš kvalitní zvuk v módu bluetooth
 • Vyšší cena vzhledem k záležitosti se zvukem
 • Použitá nevhodného kodeku
 • Nemožnost opakování skladby v režimu přehrávání ze sluchátek
 • Vypadávání sluchátka již při metrové vzdálenosti při klasické chůzi (ideální řešení použití pažního pouzdra na telefon)
 • Sluchátka nepodporují češtinu

Já osobně dávám sluchátkům Samsung Gear IconX 2018 7 bodů z 10.

logo-app Samsung Gear Zdarma ANDROID logo-app Samsung Health Samsung Electronics Co., Ltd. Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jsem studentem 4. ročníku oboru informační technologie. Ve svém volném čase se věnuji psaní článků, kódování webů, vektorové grafice, občasnému hraní a hlavně své přítelkyni. Rád si pohraji i s hardwarem počítače, na který však nemám peníze.

Komentáře

Eva Bobík (Eve)

7. 5. 2018, 13:12

Včera jsem si je na základě Vaší recenze koupila. Vypadá to dobře. Jen dotaz: chci vyzkoušet, jak dlouho vydrží baterie. Když je nepoužívám a dám je do pouzdra, tak ho nemohu zavřít, že? Jinak by se začala sluchátka nabíjet…?? Má vliv na baterii zvolení sluchátka cvičení?

Jiří Železný

7. 5. 2018, 15:39

Zdravím. Ano, pokud sluchátka do pouzdra zavřete, začnou se nabíjet. Pokud je do pouzdra však nevložíte, tak se klasicky vypnou a neměla by se vybíjet. Pokud je používáte ke cvičení a plně využíváte kouče, tak je možné, že se sluchátka budou vybíjet nepatrně rychleji. Těch 7 hodin aktivního poslechu hudby jsou však reálné.

Eva Bobík (Eve)

9. 5. 2018, 8:36

Také zdravím a děkuji za info. Vybila se mi po 2 hodinách poslechu hudby s trenérem. Ale byla v otevřeném pouzdře a tam se asi také vybíjela. Asi má i vliv upozornění na hovory a SMS. No teď nicméně s 5 procenty baterie se v pouzdře nabíjejí už 100 minut a nejsou ještě nabitá. To mi přijde moc… Co myslíte?

Jiří Železný

14. 5. 2018, 23:26

Je pravda, že k hodinovému poslechu stačí pouhých deset minut nabíjecího času. Na druhou stranu je však nutno brát v potaz, že sluchátka budou pak nabíjena značně pomaleji. Samsung chtěl docílit toho, že pokud se sluchátka vybijí v nevhodnou chvíli, stačí počkat velmi krátkou dobu na alespoň hodinový poslech. Takto rychlé nabíjení by nemuselo svědčit jak sluchátkům, tak už vůbec ne pouzdru.
Kapacita baterie je přeci jen 82 mAh a prosté přehrávání hudby není ani z části tak náročné jako používání trenéra, který musí brát data přes bt z telefonu. Dvě hodiny jsou celkem málo, s tím souhlasím, ale s tím je bohužel třeba počítat.
Co se týče nabíjecího času, řekl bych osobně, že 100 minut je standardní doba na sluchátka až se sedmi hodinovou výdrží. Snad jsem pomohl a omlouvám se za menší prodlevu. Hezký den, přeji. :)

Petr Hošek

7. 5. 2018, 8:37

Mám 1.generaci a bez problémů, super…

Otakar Zemek

6. 5. 2018, 13:54

Krásně, rušení…automatické opravy 😀

Otakar Zemek

6. 5. 2018, 13:32

Tak jestli to šumí a praská přes bt tak to je něco špatně, krásné a bez jakéhokoli tušení mi hrají několikery bt sluchátka v ceně pod 10 USD.

Jiří Železný

6. 5. 2018, 14:40

Ano, s tímto rušivým elementem jsem se bohužel nesetkal ani u ConnectIT bezdrátových sluchátek za 500 korun. Je to škoda. :)

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat