reklama

Oppo F7 přijde v osekané verzi Youth

Oppo F7 přijde v osekané verzi Youth
2018-05-19T11:45:21+01:00
• 19. 5. 2018

Necelé dva měsíce od oficiálního představení modelu F7 společnost Oppo pomalu přichází s jeho výrazně osekanou variantou, která samozřejmě bude také cenově přijatelnější pro koncové spotřebitele. Čínský výrobce jej pojmenoval F7 Youth, přičemž přívlastek Youth můžeme přirovnat ke konkurenčním zařízením s označením Lite. Chystané zařízení zůstane zaměřené na uživatele mající v oblibě selfie fotografie.

Jen přebalená novinka

Bližší seznam specifikací není momentálně znám, ale zveřejněný propagační materiál naznačuje mnohé. Novinka F7 Youth se nenápadně podobá teprve nedávno představeným zařízení – Oppo A3 nebo Realmi 1. Designové zpracování v duchu černého diamantu nabídne zřejmě výbavu charakteristickou pro střední třídu. Přesněji stojí za zmínku osmijádrový procesor Helio P60 od MediaTeku a minimálně 4GB operační paměť RAM.

Baterie o velikosti 3 400 mAh nebude podporovat technologii rychlého nabíjení VOOC a ani nemusíme vyhlížet snímač otisků prstů v zadní části. Určitě se ukáže softwarová nadstavba ColorOS 5.0 (Android 8.1 Oreo) či selfie kamerka s podporou umělé inteligence, což přinese lepší rozpoznávání scén či obličeje. K oznámení by mělo dojít v tomto měsíci a cenovka se má pohybovat kolem 220 euro (tj. cca 5 630 Kč).

Zdroj: yugatech.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim