reklama

Oppo F7 přijde v osekané verzi Youth

Oppo F7 přijde v osekané verzi Youth
2018-05-19T11:45:21+01:00
• 19. 5. 2018

Necelé dva měsíce od oficiálního představení modelu F7 společnost Oppo pomalu přichází s jeho výrazně osekanou variantou, která samozřejmě bude také cenově přijatelnější pro koncové spotřebitele. Čínský výrobce jej pojmenoval F7 Youth, přičemž přívlastek Youth můžeme přirovnat ke konkurenčním zařízením s označením Lite. Chystané zařízení zůstane zaměřené na uživatele mající v oblibě selfie fotografie.

Jen přebalená novinka

Bližší seznam specifikací není momentálně znám, ale zveřejněný propagační materiál naznačuje mnohé. Novinka F7 Youth se nenápadně podobá teprve nedávno představeným zařízení – Oppo A3 nebo Realmi 1. Designové zpracování v duchu černého diamantu nabídne zřejmě výbavu charakteristickou pro střední třídu. Přesněji stojí za zmínku osmijádrový procesor Helio P60 od MediaTeku a minimálně 4GB operační paměť RAM.

Baterie o velikosti 3 400 mAh nebude podporovat technologii rychlého nabíjení VOOC a ani nemusíme vyhlížet snímač otisků prstů v zadní části. Určitě se ukáže softwarová nadstavba ColorOS 5.0 (Android 8.1 Oreo) či selfie kamerka s podporou umělé inteligence, což přinese lepší rozpoznávání scén či obličeje. K oznámení by mělo dojít v tomto měsíci a cenovka se má pohybovat kolem 220 euro (tj. cca 5 630 Kč).

Zdroj: yugatech.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim