reklama

Nová powerbanka od Xiaomi nyní za exkluzivní cenu sponzorovaný článek

Nová powerbanka od Xiaomi nyní za exkluzivní cenu [sponzorovaný článek]
2018-05-10T06:45:46+01:00
• 10. 5. 2018

Asi každému z nás se někdy stalo, že se mu vybil mobilní telefon v tu nejnevhodnější. Občas se však stane, že nemáme při ruce nabíječku nebo zásuvku. Proto je vhodné mít powerbanku, ale vzhledem k tomu, že se kapacita mobilních baterií stále zvyšuje, tak je vhodné pořídit i kvalitní powerbanku. Pokud hledáte tu vhodnou, tak pro vás e-shop cafafo.com připravil exkluzivní nabídku, a to powerbanku od společnosti Xiaomi s kapacitou 10 000 mAh.

Specifikace powerbanky Xiaomi PLM09ZM

Jak jsem již zmiňoval výše, tak powerbanka má kapacitu 10 000 mAh, což není největší kapacita, ale bohatě stačí pro většinu telefonů na 2-3 nabití. Powerbanka je osazena dvěma konektory pro výdej energie se specifikacemi 5.1 V/2.4 A. Pro nabíjení samotné powerbanky je zde konektor typu micro-USB. celková doba nabíjení powerbanky je dle výrobce 4-6 hodin dle adaptéru.

Powerbanka má i příjemné rozměry a váhu – 14,7 x 7,1 x 1,4 centimetrů a váha je pouhých 204 gramů. Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si powerbanku od společnosti Xiaomi pořídit za exkluzivní cenu 17,98 dolarů (390 korun). Stačí navštívit webové stránky e-shopu Cafago.com a při objednávce zadat slevový kód APAA1. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož je nabídka časově omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim