Instagram nabídne Emoji posuvník jakožto nový způsob hlasování

Instagram nabídne Emoji posuvník jakožto nový způsob hlasování
2018-05-18T14:50:57+02:00
• 18. 5. 2018

Sociální síť Instagram je jednou z těch nejpopulárnějších. Vlastník Facebook jeho uživatelům dodává nové a nové funkce, což z ní tvoří stále svěží a neohranou aplikaci.

Před nějakou dobou byl Instagram obohacen o jistou funkci hlasování v Instastories. Prostřednictvím této funkce uživatel může svým „followerům“ dát na výběr mezi dvěma možnostmi. Jelikož je zde na výběr pouze mezi dvěma možnostmi, může se tento způsob hlasování zdát poněkud limitující.

Instagram proto nově představil tzv. „Emoji Slider“. Tedy posuvník smajlíků, který přináší jednu zásadní změnu – více možností v hlasování.

Hlasujte pomocí Emoji

Na přiloženém obrázku je možné vidět, jak tento posuvník vlastně vypadá. Místo prosté volby mezi dvěma možnostmi je nyní možné posouvat smajlíkem z levé strany do pravé a tím vyjádřit úroveň zájmu. Obrázek s sebou přináší příklad s otázkou „Jak moc milujete pizzu?“. Posuvníkem lze tedy vyjádřit, jak moc. Nová funkce jednoznačně přináší o mnoho variabilnější možnosti, což bude mít zajisté pozitivní přínos. Dříve mezi dvěma možnostmi zkrátka nešla vybrat možnost typu „něco mezi“. Tomuto určitě nahrává i to, že lze vidět reakce i ostatních uživatelů k určitému příspěvku.

Instagram k této záležitosti také uvedl:

Posuvník emoji vám umožní zeptat se na otázky i zcela jiným způsobem. Tím zjistíte, jak se ostatní konkrétně cítí a jaký mají názor. Posuvníkem lze docílit odpovědí na otázky typu „Jak se ti líbí tento nový song?“ nebo „Jaké bylo to jídlo?“. Přidáním určitého typu emoji taktéž vyjádříte určité emoce, které se k danému tématu vážou.

Dle slov společnosti je tedy zřejmé, že lze vybrat i určitý druh smajlíka. Ten bude vyjadřovat emoční úroveň a vnímání daného příspěvku.

logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID logo-app Instagram Developer Zdarma iOS

Zdroj: ubergizmo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jsem studentem 4. ročníku oboru informační technologie. Ve svém volném čase se věnuji psaní článků, kódování webů, vektorové grafice, občasnému hraní a hlavně své přítelkyni. Rád si pohraji i s hardwarem počítače, na který však nemám peníze.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat