reklama

Získejte chytré toaletní sedátko Xiaomi Smartmi za polovic! sponzorovaný článek

Získejte chytré toaletní sedátko Xiaomi Smartmi za polovic! [sponzorovaný článek]
2018-04-26T09:41:06+02:00
• 26. 4. 2018

Čínský výrobce Xiaomi zásobuje trh primárně svými chytrými telefony, které hlavně ve střední třídě nemají téměř žádnou konkurenci. Dnešní článek je však věnován výrobku z trochu jiného soudku. Jedná se o chytré toaletní prkénko Xiaomi Smartmi, na které se náš partner TomTop.com rozhodl poskytnout 32% slevu! Cena tak lehce převyšuje 5000 korun českých! Tak neváhejte a prohlédněte si produkt na tomto odkaze a zakupte ještě dnes, nabídka je velmi omezená!

Toaletní prkénko Xiaomi Smartmi nabité funkcemi

Sedátko Xiaomi Smartmi nabízí opravdu širokou škálu vlastností. Prkénku má v sobě zabudovanou vodní trysku až se 4 módy nastavení. Ty se týkají jak teploty, tak i tlaku vody. O samotnou teplotu se stará odolný keramický topný článek. Ten udržuje teplotu vody stabilní a velmi dobře reaguje na uživatelské nastavení.

Omývání je pak prováděno pomocí příjemně teplé vody, která se automaticky začne ohřívat po té, co uživatel sedne na sedátko. Teplotní čidlo pak eliminuje možnost popálení pokožky příliš teplou vodou.

Prkénko Xiaomi Smartmi nabízí i speciální mód „Hip Wash“, které zajistí důkladnější očištění pomocí pohybu hlavice s tryskou. Prkénko je pak natolik chytré, že se pomocí příslušného módu samo umyje a není tak nutno se starat o pravidelné umývání, čemuž také nahrává přítomnost UV sterilizace. Bavlněný filtr pak nabízí efektivní ochranu proti mikro nečistotám, jako jsou částice prachu, bakterie, apod.

LED noční podsvícení, kterým je prkénko osazeno, vám umožní jednodušší používání WC za tmavých podmínek. Prkénko Smartmi je možno osadit na většinu tvarů a druhů toaletních mís. Není se tak třeba bát, že by na vaši nesedlo. Na tomto obrázku se lze ujistit, zda je vhodná právě na tu vaši.

Xiaomi Smartmi toho umí samozřejmě více. O dalších skvělých schopnostech tohoto chytrého prkénka se dozvíte na tomto odkaze, kde jej můžete následně koupit.

Využijte této skvělé akce od partnera TomTop. Díky 32% slevě může být vaše již za cenu lehce přesahující 5000 korun českých!

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim