reklama

TextAssured – vylepšené automatické odpovědi

TextAssured – vylepšené automatické odpovědi
2018-04-26T07:49:44+02:00
• 26. 4. 2018

Výhodou SMS zpráv je to, že na ně nemusíte ihned odpovídat. Pokud se ale jedná o telefonáty, je většinou rychlá odpověď velice důležitá, a proto zmeškaný hovor nemůžete jen tak ignorovat. Někdy se může stát, že na odpověď nemáte čas. Co tedy s tím? Mohla by vám pomoci nová bezplatná aplikace Text Assured.

V dnešní době obsahují chytré telefony SMS aplikace, které automatické odpovědi nabízejí. I v případě, kdy vám někdo volá, lze rychle odepsat s přednastavenými odpověďmi. Většinou si také můžete přidávat své vlastní fráze. Tím ale nezajistíte, že budete připraveni na všechny možné situace.

TextAssured přináší daleko více možností 

Hlavní výhodou aplikace je to, že si lze nastavit, kdy jakou konkrétní odpověď odešle. Lze si tedy vytvořit list profilů. Například si lze vytvořit položku V práci. U té si můžeme nastavit, v jakém časovém rozmezí bude daná odpověď platit.

Nechybí ani možnost navolit dny v týdnu a také konkrétní kontakty. Zprávy mohou být buď pro kontakty ve vašem seznamu, nebo třeba pouze pro cizí čísla. Rovněž lze také nastavit, jestli automatická odpověď bude platit pro SMS zprávy, telefonní hovory, nebo pro obě možnosti.

Dále lze nastavit aktivaci jednotlivých profilů na základě vaší polohy. A také si můžete pochopitelně nastavit i text vaší automatické odpovědi.

logo-app TextAssured - Auto Reply AppLaud Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim