reklama

Ulefone Armor Mini – MobilnĂ­ telefon za 40 dolarĹŻ SponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

Ulefone Armor Mini – MobilnĂ­ telefon za 40 dolarĹŻ [SponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2018-04-09T06:00:08+02:00
• 9. 4. 2018

V dnešní době plné chytrých mobilních telefonů a různého „smart“ vybavení, jako jsou hodinky nebo celé domácnosti, se ale pořád najde řádka uživatelů, kterým stačí obyčejný tlačítkový telefon, který zvládá v podstatě jenom volat a posílat SMS. Právě pro tyto uživatele je vhodný telefon od čínské společnosti Ulefone, respektive model Armor Mini.

Specifikace Ulefone Armor Mini

Amor Mini je obyÄŤejnĂ˝ mobilnĂ­ telefon, kterĂ˝ neumĂ­ žádnĂ© chytrĂ© funkce, jelikoĹľ jeho hlavnĂ­ pĹ™ednostĂ­ je vĂ˝drĹľ na baterii a odolnost. Na ÄŤelnĂ­ stranÄ› je telefon osazen 2,4″ QVGA displejem s rozlišenĂ­m 240 x 320 pixelĹŻ. O fotografickĂ˝ch schopnostech se nedá příliš mluvit, jelikoĹľ hlavnĂ­ fotoaparát disponuje ÄŤipem o rozlišenĂ­ 0,3 MPix. Avšak pro rychlĂ© zachycenĂ­ je dostaÄŤujĂ­cĂ­.

Největší předností je však odolnost telefonu, která je na první pohled znatelná. Odolnost telefonu poté podtrhuje certifikace IP68, která zajišťuje voděodolnost do 1,5 metru po dobu 30 minut a prachuvzdornost. Mezi další přednosti poté patří výdrž na jedno nabití, jelikož telefon disponuje baterií o kapacitě 2 500 mAh. S takovouto baterii je dle výrobce schopen telefon vydržet až 21 dní a čistého telefonování 12 hodin, což není vůbec špatný výsledek.

Jelikož je telefon předurčen jako pracovní zařízení, tak je zde možnost využít dva sloty na SIM karty, díky čemuž můžete mít rozděleno pracovní a soukromé telefonní číslo. Pokud vás tento telefon zaujal, můžete si jej pořídit na e-shopu Aliexpress.com za akční cenu 39,9 dolarů (820 korun). Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim