reklama

Samsung zřejmě chystá Galaxy S9 mini

Samsung zřejmě chystá Galaxy S9 mini
2018-04-05T07:32:14+02:00
• 5. 4. 2018

Samsung před několika lety vždy uvedl mini verzi hlavního top modelu. Naposledy se spekulovalo o příchodu Galaxy S7 mini, ale tento smartphone byl nakonec zrušen a nikdy nedošlo k představení. Nyní se ale ukazují spekulace a některé informace naznačující příchod Samsung Galaxy S9 mini.

Samsung Galaxy S9 mini

V tuto chvíli máme k dispozici jen kusé informace o mini verzi Galaxy S9. Vězte, že slovíčko mini nemusí korespondovat s velikostí zařízení. Nebylo by neobvyklé, kdyby označení mělo souvislost s hardwarovou výbavou.

Galaxy S9 mini

Díky benchmarku Geekbench se dozvídáme, že novinka má nést kódové označení SM-G8750. O výkon se má starat výkonnější procesor střední třídy – Snapdragon 660 od Qualcommu. K dispozici bude mít 4 GB operační paměti a již v základu Android Oreo. Více ohledně specifikací nebylo odtajněno.

Dá se předpokládat, že velikost baterie bude kolem 3000 mAh a úhlopříčka displejem bude přesahovat 5 palců. Spekuluje se o poměru stran 18,5:9. Pravděpodobně bude zobrazovací panel plochý, což by mohlo zaujmout příznivce původního Galaxy S7.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim