reklama

Motorola představila Moto Stereo Speaker

Motorola představila Moto Stereo Speaker
2018-04-16T14:00:33+00:00
• 16. 4. 2018
Thumbnail1

Sérii příslušenství Moto Mods rozšiřuje společnost Motorola o jeden nový přírůstek, který je plně kompatibilní se všemi zařízeními v rámci modelové řady Moto Z. Novinka nese název Moto Stereo Speaker a jedná se v pořadí již o třetí reproduktor. Avšak s tím podstatným rozdílem, že současná generace není vyrobena firmou JBL jako v předchozích dvou případech. Tentokrát si celkovou výrobu zajistila samotná Motorola.

Kvalitní doplněk za rozumnou cenu

Jednoduchá konstrukce byla vybavena dvěma stereofonními reproduktory s maximálním výkonem 80 dB a praktickým stojánkem, díky kterému telefon můžete v režimu na šířku podepřít pod úhlem. Doplněk přišel o vestavěnou baterii, takže uživatelé sice nemusí řešit její stav, ale potřebnou energii bude odčerpávat ze spárovaného zařízení. Absence baterie přináší také nižší hmotnost – přesněji 102 gramů.

Nicméně kvalitě vycházejícího zvuku by měla být rovnocenná jako u Moto Mods od populárního JBL. Kromě poslechu hudby lze příchozí hovor přesměrovat do hlasitého reproduktoru. Nový Moto Stereo Speaker prošel mnoha kompromisy, což ještě dokládá chybějící odolnost vůči vodě. Výrobce zahájil prodej přes oficiální stránky za 59,99 dolarů (tj. cca 1 231 Kč) a dohromady jsou k dispozici tři barevné verze – červená, černá, modrá.

Zdroj: motorola.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Filip Eliáš

16. 4. 2018, 20:15
Android aplikace

vypadá dobře jen aby tak i hrál.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit