reklama

Louis Vuitton představil sledovací zařízení Echo pro vaše zavazadla

Louis Vuitton představil sledovací zařízení Echo pro vaše zavazadla
2018-04-09T09:19:43+02:00
• 9. 4. 2018

Světová luxusní módní značka Louis Vuitton je známa především pro jeho nesmírně kvalitní a luxusní módní doplňky. Těm také odpovídá jejich vysoká cena, která je v řádech desetitisíců. Luxusní značka však představila něco, co zákazníkovi úplně kapsu neutrhne. Jedná se o sledovací zařízení pro zavazadla s příhodným názvem Echo, za nějž zákazník zaplatí 370 dolarů (7600 korun). Ruku na srdce, na klasický lokátor je tato cena při nejmenším stejně vysoká.

Prostý lokátor v luxusním kabátku

Není tomu poprvé, co Louis Vuitton zabrousil do světa módních technologií. Již od léta 2017 jsou k mání chytré hodinky Tambour Horizon v ceně 2450 dolarů (50 600 korun českých).

Zařízení vám umožní sledovat vaše zavazadlo přes aplikaci LV Pass, která je k dispozici jak pro operační systém Android, tak iOS. Koupě zařízení vám navíc zajistí tříleté předplatné společnosti Sigfox. Díky ní budete moci sledovat zavazadlo na různých letištích po celém světě. Pokrytí samozřejmě neobsahuje veškerá letiště na celém světě, ale Sigfox zaručuje brzké rozšíření pokryté škály.

Zařízení funguje jako prostý lokátor, avšak má něco navíc. Aplikace zaznamená, že jste již přistáli, a zobrazí vám, kde se vaše zavazadlo nachází. Echo v sobě navíc ukrývá světelný senzor, který detekuje, zda bylo vaše zavazadlo při letu otevřeno. Tím budete upozorněni na případnou krádež.

Nutno podotknout, že zařízení je určeno k osazení do zavazadel Louis Vuitton série Horizon. Ta mají vyhrazené místo, kam lokátor umístit. Světelný senzor tak funguje dokonale hlavně v těchto zavazadlech. Echo obsahuje také jistý mód letadlo. V tomto režimu zařízení nepřenáší data. Proto, jak jsem zmiňoval, budete o všem informování až po přistání.

Nyní něco k designu. Ten je velmi minimalistický. Jediné, co čistý design ruší, je logo „LV“ na horní části přední strany. Na samotném zařízení pak dále naleznete zmíněný světelný senzor, indikátor baterie, vypínač a nabíjecí port (micro USB). Sám výrobce zaručuje výdrž zařízení až půl roku na jedno hodinové nabití.

Jak zde bylo řečeno, zařízení je primárně určeno k součinnosti se zavazadly Horizon od Louise Vuittona. Ta vás vyjdou až na 4300 dolarů, což je v přepočtu až na 88 000 korun. Zařízení Echo je tedy nejspíše to nejlevnější, s čím můžete z obchodu LV odejít.

logo-app Louis Vuitton Pass Louis Vuitton Malletier Zdarma ANDROID logo-app Louis Vuitton Pass Zdarma iOS

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Jsem studentem 4. ročníku oboru informační technologie. Ve svém volném čase se věnuji psaní článků, kódování webů, vektorové grafice, občasnému hraní a hlavně své přítelkyni. Rád si pohraji i s hardwarem počítače, na který však nemám peníze.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim