reklama

Instastories umožňují nahrání více obsahu najednou

Instastories umožňují nahrání více obsahu najednou
2018-04-29T10:00:10+02:00
• 29. 4. 2018

Oblíbená funkce Instagramu, Instastories, dostane další vylepšení. Po nedávných novinkách, jako byl vlastní režim portrétů nebo upozornění na screenshoty, přichází další. Nově bude moci uživatel nahrát více fotografií nebo videí najednou.

V nabídce, kde volíte, kterou fotku nebo video chcete nahrát, nyní přibude v horní části obrazovky nové tlačítko. Díky němu vytvoříte novou galerii a budete moci nahrát až 10 položek současně.

Jakmile si vyberete svůj obsah, přesunete se do spodní části. Při klepnutí na každou fotografii přejdete do režimu celé obrazovky. Zde budete mít k dispozici možnosti přidat samolepku, filtr a další. Tak jak jste u běžných Instastories zvyklí.

Vylepšení Instastories není vše

Vyhledávání podle místa, kde byla fotografie nebo video pořízené, je nyní snadnější.

„Nyní je také rychlejší najít správné místo při přidání nálepky umístění na fotografii nebo video, které nahráváte do příběhu. Představte si, že sedíte na obědě a sníte o minulém víkendu na pláži. Rozhodnete se, že budete sdílet fotku s nálepkou místa. Nově vám samolepka nabídne místa, kde byla fotografie pořízena. Díky tomu si nemusíte zjišťovat, jak přesně se dané místo jmenovalo. Aplikace vám jej nabídne sama.“

Novinky by měly být dostupné prozatím pro operační systém Android. Na iOS by se měly dostat během několika týdnů.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim