reklama

Huawei Mate 20 dává o sobě znát, představí se na podzim

Huawei Mate 20 dává o sobě znát, představí se na podzim
2018-04-09T14:23:00+02:00
• 9. 4. 2018

V březnu se začaly objevovat první spekulace kolem nadcházející novinky od Huawei. Zatím se nic nemění na tom, že by se Huawei Mate 20 měl objevit na podzim tohoto roku, přičemž bude k dispozici i ve verzi Pro. Zatím nemáme k dispozici jakékoliv rendery nebo uniklé fotografie, ale dá se předpokládat, že i zde najdeme tři foťáky jako u Huawei P20 Pro. Je jen otázkou, jestli bude tato sestava u obou modelů, tedy pokud dojde na představení dvou variant.

První zmínka o Huawei Mate 20

Zatím jsme měli k dispozici jen náznaky o existenci modelu Mate 20, ale nyní se podle všeho ukázal v benchmarku AnTuTu. V něm přesáhl hodnocení 350 000 bodů, což svědčí o použití nového nepředstaveného procesoru Kirin 980.

Představen top model Huawei Porsche Design Mate RS

Dle dostupných informací by měl nabídnout i druhou generaci NPU, která má za cíl zpracovávat požadavky na umělou inteligenci. Dá se tedy očekávat, že dojde opět k posunu například v oblasti focení nebo přizpůsobivosti celého systému.

Mate 20

Nebude to jen o výkonu. Nový procesor má být vyráběn 7nm technologií, takže by měl nabídnout lepší poměr spotřebované energie a samotného výkonu. Taktéž se očekává lepší efektivita.

Nyní si musíme počkat na další informace a úniky, ale do podzimu zbývá ještě dostatek času. Otázka je, čím bude Huawei lákat. Vzhledem k vybavenosti série P20 se může zdát, že řada Mate přestává dávat smysl.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim