reklama

Apple představil iPhony 8 a 8 Plus série (product)RED

Apple představil iPhony 8 a 8 Plus série (product)RED
2018-04-09T14:55:32+02:00
• 9. 4. 2018
3

Apple již delší dobu představuje speciální edici (product)RED zařízení, která jsou typická svou červenou barvou. V tomto případě nejde jen o rozmar výrobce. Nákupem těchto zařízení totiž přispějete na boj proti HIV/AIDS. Applu se do dnešního dne již podařilo vybrat na tuto činnost přes 160 miliónů dolarů za 11 let.

iPhony 8 a 8 Plus série (product)RED

Minulý rok jsme se také dočkali iPhonů 7 této série, ale po designové stránce se moc nepovedly. Kombinace červené, černé a bílé přední strany nebylo zrovna to nejlepší. Tentokrát Apple napravuje chybu a pro iPhony 8 zvolil jen dvě barvy – červenou a černou. Díky tomu vypadají líbivěji. Posuďte sami.

(product)RED

Objevily se i některé spekulace, že by se mohl objevit i iPhone X v této edici, ale nestalo se tak. K dispozici jsou pouze iPhony 8. Možná se dočkáme až u další generace. Do předprodeje se oficiálně dostanou již zítra, tedy 10. dubna. Bohužel zatím nevíme, jestli se dočkáme v českém obchodě Applu.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Michaela Asch

9. 4. 2018, 15:14

Kdyz se cervenemu iPhone 7 zavari/zapece baterka, tak uz ten cerveny design zezadu nevypada tak pekne…. udelal se mi na nem slusivy oranzovy flek, jak tu teplotu barva neustala Tak doufam, ze probehne vymena.

Miroslav Růžička

VIP 9. 4. 2018, 16:02
Android aplikace

Zajímavý poznatek, o tom jsem ještě neslyšel. Každopádně tady na iPhonu 8 by k tomu asi nemuselo docházet protože má skleněná záda

Michaela Asch

9. 4. 2018, 17:09

Uz si na nej brousim zuby, ale ruuuuuuzovy:-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim