reklama

Apple právě vydal iOS 11.4 beta 1

Apple právě vydal iOS 11.4 beta 1
2018-04-02T21:12:30+02:00
• 2. 4. 2018

iOS 11.3 bylo oficiálně zveřejněno v průběhu týdne. Zprvu byla aktualizace dostupná pouze pro nové iPady šesté generace, ovšem ve stejný den jej Apple zpřístupnil také pro ostatní iOS zařízení. 

Jednalo se o aktualizaci, která přinesla širokou škálu nových funkcí, jako je Battery Health pro sledování aktuálního stavu baterie vašeho iPhonu, tzv. Business Chat v aplikaci Zprávy, ARKit 1.5 s vylepšenou realitou, nové Animoji pro iPhone X, Health Records a mnoho dalšího. Navíc se očekávalo, že se bude jednat o poslední aktualizaci před WWDC 2018, kde bude představena zbrusu nová verze iOS 12.

Následně jsme vás informovali o tom, že společnost Apple oficiálně prohlásila, že se dočkáme ještě jedné a poslední aktualizace v podobě iOS 11.4. V tomto případě bychom se měli dočkat hned několika novinek. iOS 11.4 bude již skutečně poslední aktualizací iOS 11, neboť v létě bude představena verze iOS 12.

iOS 11.4 beta 1 a hlavní novinky

Registrovaní vývojáři si mohou první beta verzi iOS 11.4 samozřejmě stáhnout, a to buď z Apple Developer Center, anebo jako OTA (over-the-air) aktualizaci. Již nyní známe první novinky v iOS 11.4 beta 1. 

Vývojáři se mohou těšit na přítomnost Messages on iCloud a AirPlay 2. Zařízení Apple TV je nyní také konečně uvedeno v aplikaci Home. Nachází se zde také stereo podpora pro HomePod, bohužel funkce prozatím nefunguje správně, neboť vyžaduje dosud nevydaný software pro HomePod. 

AirPlay

Opravené chyby

  • Při streamování videa z aplikace YouTube přes AirPlay mohl zvuk zaostávat 2-3 sekundy
  • Při streamování videa z aplikace YouTube do Apple TV se přehrával pouze zvuk. 

Foundation

Opravené chyby

  • Klienti systému NSURLSessionStreamTask, které používali nezabezpečené připojení, se nemohli připojit, když během vyhodnocení souboru PAC došlo k chybě. Systém byl nakonfigurován buď pro službu Web Proxy Auto Discovery (WPAD) nebo Proxy Automatic Configuration (PAC).

Klíčenka

Opravené chyby

  • API sdílených webových pověření vždy vracel chybu „Automatické vyplňování zakázáno“.

Hudba

Opravené chyby

  • Za určitých okolností mohlo dojít k zaseknutí přehrávání na konci první stopy.

Zdroje: macrumors.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim