reklama

Samsung pracuje na novém Galaxy Note 9

Samsung pracuje na novém Galaxy Note 9
2018-08-09T17:27:35+02:00
• 3. 4. 2018
1

Rostoucí počet úniků týkající se očekávaného modelu Galaxy Note 9 nám dovoluje dát dohromady první dostupné informace do ucelené podoby. Teprve nedávno telefon prošel testováním ve známém benchmarku Geekbench, a dokonce výrobce jej pod kódovým označením SM-N960U sám zmiňuje na svých oficiálních stránkách. Jihokorejský výrobce zřejmě naváže na tradici, kdy přinese dvě varianty rozlišené nasazeným procesorem.

Jenom to nejlepší

Provedený test v benchmarku odhaluje operační paměť RAM o velikosti 6 GB a osmijádrový procesor Snapdragon 845 od Qualcommu, který Samsung nasadí u severoamerické verze. V době testování zařízení běželo pod systémem Android v nejnovější verzi 8.1 Oreo. Ostatní trhy se dočkají varianty s osmijádrovým procesorem Exynos 9810 z vlastní dílny. Vpředu můžeme vyhlížet Infinity displej o úhlopříčce 6,3 palce.

Některé zdroje hovoří o 128GB úložišti pro uživatelská data nebo snímači otisků prstů pod displejem, kterému by mělo spíše patřit místo v zadní části u dvojice senzorů fotoaparátu. K vylepšení dojde také u baterie, kde kapacita má vzrůst k hodnotě 3 850 mAh. Výsledky vyhledávání modelu SM-N960U na stránkách Samsungu zahrnují tip na výměnu hrotu u S-Pen, což naznačuje jeho zakomponování do konstrukce. K oficiálnímu oznámení může dojít během měsíce srpna.

Zdroje: sammobile.com, phonearena.com, androidu.ro

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dave Wojnar

3. 4. 2018, 6:59

????????????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat