reklama

Apple News se dočkají prémiových služeb za lidovou cenu

Apple News se dočkají prémiových služeb za lidovou cenu
2018-04-21T17:29:32+02:00
• 21. 4. 2018

Společnost Apple prý plánuje aktualizovat svou aplikaci Apple News s možností prémiových služeb. Apple nedávno zakoupil službu Texture, tedy předplatné časopisů, a plánuje ji integrovat do své zpravodajské aplikace, která je dostupná pro iPhone a iPad. 

Podle zahraničního serveru Bloomberg se nové prémiové služby dočkáme již tento rok. Očekává se, že služba bude stát okolo 9,99 amerických dolarů / měsíc. Aplikace Apple News stále funguje a drží se stále nad vodou, ovšem na konkurenci to nestačí. Apple tak musí představit novinku, kterou konkurence nemá. 

Apple News může zasáhnout až stovky milionů uživatelů

Společnost prodala více než miliardu iPhonů. V praxi to znamená, že stovky milionů lidí dostanou zprávy od Applu. Je zde tedy velký prostor pro rozšíření služby. Majitelé jablečných telefonů se budou moci zaregistrovat, čehož Apple hodlá využít. 

Prozatím není zřejmé, o jaké publikace přesně půjde v předplatném Apple News. Je však pravděpodobné, že půjde pouze o časopisy, které byly publikovány předtím v Textura – Vanity Fair, The New Yorker a tak dále.

Velcí hráči, jako je The New York Times a The Washington Post, prozatím používají své vlastní modely pro předplatné, a daří se jim více než dobře. Zbytek zpravodajského světa se stále spoléhá na reklamy jako takové. Více informací nyní o službě nemáme. Jakmile však zjistíme více, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím našeho článku.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim