reklama

Aplikace Gmail získává možnost odložení emailu

Aplikace Gmail získává možnost odložení emailu
2018-04-25T19:21:32+02:00
• 25. 4. 2018

Možnost odložení emailu není nikterak nová funkce. Google ji implementoval například ve službě Inbox by Gmail. Dnes jsme se ale dočkali významných novinek v rámci původní služby Gmail, což má dopad i na samotné aplikace pro Android a iOS. Do nich totiž přichází právě zmíněná funkce.

Gmail změnil kabát a přidal nové funkce

Odložte mail v Gmailu

Ve webovém rozhraní již můžete odkládat emaily na později a nyní byste měli mít k dispozici stejnou funkci v aplikaci pro Android a iOS. Google má vše již nachystané, proto nečekejte aktualizaci aplikace v Obchodě Play. Pravděpodobně dochází k aktivaci ze strany serverů, ale nejsme si jisti. Dokonce nezáleží ani na verzi Gmailu, který máte ve smartphonu.

V podstatě se nabízí možnost odložení emailu na později, ale chybí zde jedna funkce z Inboxu. Nelze odložit v závislosti na poloze. Musíte se spokojit jen s časem. Navíc v Gmailu je vše ukryto v menu, zatímco v Inboxu je tato funkce dostupná přímo u zprávy.

Bohužel v Gmailu nelze nastavit akci odložení na gesto. Zde se stále nachází smazání nebo archivace. V aplikaci si můžete přednastavit volby, ale to je tak vše. Jen menší poznámka na konec, pokud odložíte poštu v Gmailu, dojde k synchronizaci i v aplikaci Inbox.

logo-app Gmail Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Gmail - Email by Google Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim