reklama

Amazon uvedl Echo Dot Kids Edition pro děti

Amazon uvedl Echo Dot Kids Edition pro děti
2018-04-28T09:00:33+01:00
• 28. 4. 2018

Společnost Amazon vymyslela skvělý způsob, jak rozšířit uživatelskou základnu u chytré asistentky Alexa. Reproduktor Echo Dot přichází ve speciální edici Kids Edition, která by měla primárně zlákat rodiče k zakoupení pro svoji ratolest. Americký výrobce do něj přidal spoustu užitečných funkcí pro děti, přibalil slušnou dávku vlastních služeb zdarma na časově omezenou dobu a zaobalil všechno přijatelnou cenovkou.

Myšlenka stejná, funkce nad očekávání

Celá konstrukce je vybavena robustními prvky vyrobenými z pryže pro zvýšenou odolnost, a to rovnou ve třech barevných provedení (červené, modré, zelené). Samotná asistentka Alexa byla upravena tak, aby upoutala dětskou pozornost. Na otázku, kolik je v sluneční soustavě planet, by standardní verze odpověděla osm. Ovšem dětská verze vyjmenuje konkrétní planety a ke každé navíc přidá nějaké zajímavosti.

Software nedokáže reagovat na pokyny k nakupování, telefonovat mimo dům nebo třeba nedovoluje připojení k aplikacím třetích stran (např. Spotify). Nicméně rodiče mohou přes jiný Echo Dot předávat zprávy přímo dětem. A co všechno získáte za cenu 79 dolarů (tj. cca 1 663 Kč)? Roční předplatné služby FreeTime Unlimited, vybranou hudbu z Amazon Music, licencovaný obsah z dílny Disney, Nickelodeon apod.

Garantovaná záruka dva roky zaručuje zdarma okamžitou výměnu za nový kus v případě jakéhokoliv poškození. Po vypršení předplatného FreeTime Unlimited vyjde služba na 2,99 dolarů (tj. cca 63 Kč) měsíčně. Nakonec první zásilky budou expedovány 9. května.

Zdroj: amazon.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim