reklama

Ulefone Power 3 nyní k dostání na Aliexpressu sponzorovaný článek

Ulefone Power 3 nyní k dostání na Aliexpressu [sponzorovaný článek]
2018-03-11T08:20:34+01:00
• 11. 3. 2018

Čínská společnost Ulefone nemá oficiální zastoupení v České republice, což zákazníkům lehce znepříjemňuje koupi nových zařízení. Ulefone se však snaží vyjít alespoň částečně vstříc tím, že své telefony distribuuje na velké e-shopy, jako je například Alieexpress.com. Nyní jsou modely od společnosti Ulefone k dostání právě na Aliexpressu, zaujmout vás může například model Power 3.

Specifikace Power 3

Power 3 je osazen 6″ displejem s poměrem stran 18:9 a s rozlišením Full HD+. Uvnitř telefonu tepe osmijádrový procesor od společnosti MediaTek s označením Helio P23, kterému dopomáhá operační paměť o velikosti 6 GB. Co se týče úložiště, tak telefon disponuje kapacitou 64 GB, kterou lze jednoduše rozšířit až o 256 GB pomocí microSD karty.

Pro mnoho uživatelů jsou ale velmi podstatné fotografické schopnosti. Proto telefon nabídne dva čipy na zadní i přední straně. Na zadní straně se jedná o rozlišení 21 + 5 Mpix. Selfie kamerky pak nabídnou rozlišení 13 + 5 Mpix.

Kromě čtečky otisků prstů na zadní straně telefonu, nabídne Power 3 ještě vylepšenou technologii FaceID, takže lze telefon odemknout pouhým pohledem. Po softwarové stránce je telefon vybaven Androidem ve verzi 8.1 (Oreo).

Telefon se prodává ve dvou barevných variantách, a to černé a zlaté. Pokud by vás telefon zaujal máte možnost si jej zakoupit za skvělou cenu na e-shopu Aliexpress.com za 219,9 dolarů (4 400 korun). Nabídka je však časově omezená, tak neváhejte příliš dlouho. K dostání jsou samozřejmě ještě další modely, jako například Power 3s nebo Power 2.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim