reklama

Skvělé vychytávky pro váš smartphone nyní za akční ceny! sponzorovaný článek

Skvělé vychytávky pro váš smartphone nyní za akční ceny! [sponzorovaný článek]
2018-03-09T12:06:20+01:00
• 8. 3. 2018
1

Sluchátka jsou pro člověka z části záležitostí poslechu a z části designovým doplňkem. Se sluchátky Xiaomi Hybrid Earphones Pro můžete mít zaručeně obojí. Jejich tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny s povrchovou úpravou proti zanechávání otisků a poškrábání. Sluchátka tedy lépe tlumí okolní zvuky, jsou mnohem odolnější než ty plastová a s precizním zpracováním vypadají famózně. Ergonomický design je dokonalý pro pohodlné nošení.

S vaším zařízením jsou sluchátka spojeny skrze kabel s koncovkou jack 3,5 mm. Na kabelu je umístěno ovládání, skrze které můžete pozastavit nebo spustit svou hudbu, či například přijímat hovory. K hovorům slouží zabudovaný mikrofon. To vše je možné ovládat na všech zařízeních Xiaomi a Android. Většina funkcí je dostupná i pro iPhone, iPad a iPod.

Čtvrtá generace zvukového reprodukčního systému od Xiaomi zajišťuje to nejdůležitější – perfektní, čistý a vyvážený zvuk. Vše je optimalizováno pro ten nejdokonalejší a nejčistší poslech.

Sluchátka jsou k dostání již nyní se 45 % slevou, tedy za 25,99 amerických dolarů. Pokud však zadáte náš speciální kupón BEAFIRKA, cena po slevě bude činit 23,99 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 479 Kč. S poštovným ZDARMA je to tedy velmi výhodná cena za kvalitní a designová sluchátka známé značky. Sluchátka si můžete zakoupit ZDE.

Xiaomi Power Bank C2 s baterií o kapacitě 20 000 mAh

V malém obalu Xiaomi Power Bank 2C se ukrývá celých 20 000 mAh, kapacita pak není jediné, co tato power banka nabízí. Už jen to, že je celá Xiaomi Power Bank 2C vyrobená z ekologických a obnovitelných zdrojů, tudíž se nemusíte bát o životní prostředí. Materiál je navíc navržen tak, aby v ruce neklouzal. Navíc jej můžete bez problému položit na kluzký povrch.

Xiaomi Power Bank 2C je možné zakoupit za necelých 30 dolarů, a to u internetového obchodu Geekbuying.com. Jestliže zadáte náš speciální slevový kupón WCKJGMNN, zaplatíte pouhých 28,99 dolarů, což je v přepočtu asi 579 Kč. Pokud tedy hledáte levnou, bezpečnou a výkonnou powerbanku, Xiaomi Power Bank 2C by vása mohl zaujmout. Můžete jej zakoupit ZDE.

Xiaomi Power Bank C2 a další vychytávky

Zařízení má v sobě spousty ochran a počínaje od špatného zastrčení kabelu, kdy při této situaci automaticky přestane nabíjet. Dále zařízení rozpozná, kdy je nabíjené zařízení plně nabito a přestane dále nabíjet. Spouštěcí tlačítko také funguje jako resetovací a v případě špatného prostředí lze jednoduše restartovat. Xiaomi Power Bank 2C pak monitoruje výstupní napětí a když zjistí, že by mělo dojít k příliš velkému napětí, automaticky se vypne, aby nedošlo k poškození.

Teploty pro Xiaomi Power Bank C2 také nejsou problémem a automaticky rozpozná teplotu pro možné poškození Li-iontových baterií a dále tak se zařízením nakládá v bezpečném teplotním rámci. Jedna z dalších výhod je ochrana proti zkratům základní desky a baterie.

Má také dvě výstupný USB, a jedno vstupní mikro USB. Je tak velice rozšířená paleta možných nabíjených zařízení. Mód pro nabíjení s menším přívodem energie vám pak umožní nabíjet zařízení, které potřebují menší zdroj energie, jako například bezdrátová sluchátka, nebo sportovní náramky, či hodinky.

Další specifikace:

  • Váha produktu: 328g
  • Vstup: 5V 2A / 9V 2A
  • Výstup: 5.1V 3.6A / 9V 2A / 12V 1.5A
  • Materiál: ABS
  • Typ baterie: Li – polymerová baterie
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

to sou panecku vychytavky, sluchatka a powerbanka

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim