reklama

Originální chytré hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT nyní za 2 000 Kč! sponzorovaný článek

Originální chytré hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT nyní za 2 000 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-03-28T16:49:18+01:00
• 27. 3. 2018
2

Společnost Xiaomi před několika měsíci na trh přinesla své vůbec první chytré hodinky pod názvem Huami AMAZFIT. Již na první pohled je zřejmé, že se jedná o sportovní model konkurující Apple Watch.

Xiaomi Huami AMAZFIT vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné pro sportovce, neboť disponují hned několika funkcemi.

Xiaomi Huami Amazfit s takovou slevou?!

Chytré sportovní hodinky nabízí malý kulatý a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je samozřejmě operační paměť s kapacitou 512 MB. Pro uložené soubory a další dokumenty vám vřele poslouží vnitřní úložiště s kapacitou 4 GB. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP67 zaručující 100 % vodotěsnost. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Huami AMAZFIT přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Hodinky se nabíjí až tři hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 5 dní. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 280 mAh.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Xiaomi Huami AMAZFIT nabízí za 135,44 amerických dolarů (2 844 Kč). Pokud však zadáte náš slevový kupón HSCSUPER01, zaplatíte pouhých 101,99 dolarů (2 000 Kč). Získáte tak téměř tisícovou slevu! Hodinky si můžete zakoupit ZDE. A to není vše! Na konci článku máte možnost získat další slevu.

Funkce Xiaomi Huami AMAZFIT:

  • Bluetooth volání: Upozornění na příchozí hovory
  • Zprávy: Upozornění na příchozí SMS zprávy
  • Měření: Tepová frekvence, Pedometr, krokoměr
  • Dálkové ovládání: Ovládání hudebního přehrávače
  • Typ upozornění: Vibrace
  • Ostatní funkce: Budík, GPS, Předpověď Počasí, WiFi

Kompatibilita Xiaomi Huami AMAZFIT:

  • Kompatibilní OS: Android
  • Kompatibilita: Android 4.4 / iOS 8.0 a novější
  • Dostupné varianty: Černá, Červená

Originální TV Box s Androidem 7.1

Různých boxů pro přehrávání obsahu v televizi se poslední dobou objevuje více a více. Dnes se podíváme na jeden s názvem Mecool M8S PRO, který zaujme cenou, plnohodnotný systémem Android 7.1 a také podporou přehrávání videa v rozlišení 4K, a to dokonce i při 60 snímcích za sekundu.

Uvnitř tepe octa-core procesor ARM Cortex-A53 CPU. Operační paměť má kapacitu 3 GB a vnitřní úložiště 32/16 GB. Do zařízení však můžete vložit paměťovou kartu microSD a nebo také máte k dispozici plnohodnotné USB porty pro připojení třeba flash úložiště. Z konektivity se na zadní straně ukrývá také HDMI 2.0 a konektor pro připojení k internetu RJ45 (rychlost 100 Mbs). Samozřejmostí je však podpora WiFi 802.11b/g/n a Bluetooth 4.1 + EDR.

Operačním systémem je Android 7.1 s nadstavbou pro pohodlné ovládání na televizi. Spektrum podporovaných formátů videa je vskutku obsáhlé, vypíchnu tak třeba podporu H.265 kodeku HEVC až ve 4K rozlišení při 60 fps. Kompletní seznam hledejte zde.

Zakoupit tento TV Box můžete zde v obchodě Gearbest za cenu 86,66 dolaru (v přepočtu asi 1 819 Kč), přičemž doručen vám bude zdarma. Pokud však zadáte náš speciální slevový kupón GBXL, zaplatíte pouhých 65 dolarů (1 300 Kč). Produkt zakoupíte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

28. 3. 2018, 8:42
Android aplikace

No konečně pěkná cena, zkoušel někdo kód jestli funguje???

Zdeněk Koutský

28. 3. 2018, 10:08

Osobně jsem jej zkoušel a funguje

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim