reklama

Microsoft a BlackBerry uzavírají spolupráci

Microsoft a BlackBerry uzavírají spolupráci
2018-03-25T08:30:35+01:00
• 25. 3. 2018

Zatímco společnost Microsoft po odštěpení značky Nokia v tichosti upustila od chytrých telefonů, tak výrobce s ostružinou ve znaku přešla do rukou čínského TCL a nová zařízení jsou již v režii operačního systému Android. Obě firmy teď spojily síly, aby práce na chytrých telefonech byla zase o něco bezpečnější. Přesné podmínky nebo dobu trvání uzavřeného partnerství není známo, ale alespoň je oznámen její obsah.

Pro dobro zaměstnanců

Strategické partnerství je zaměřeno na komunikaci mezi zaměstnanci a technologičtí giganti slibuji, že díky novému řešení s názvem BlackBerry Enterprise BRIDGE budou pracovní telefony bezpečnější než kdykoliv jindy. Řešení dává dohromady zkušenosti z oblasti mobility + zabezpečení (BlackBerry) a vzdáleného úložiště + produktivity (Microsoft).

Bezpečnostní technologie má být konkrétně zaměřena na obchodní zákazníky, bankovní instituce, poskytovatele zdravotní péče, advokátní kanceláře nebo vládní orgány. Služba Enterprise BRIDGE umožní přístup k mobilním aplikacím Microsoftu (např. Excel, PowerPoint, Word) v rámci BlackBerry Dynamics.

Naopak BlackBerry nechá integrovat balíček služeb Secure (např. UEM Cloud, Workspaces, Dynamics, AtHoc) do cloudové platformy Microsoft Azure. Nakonec nechme se překvapit, jak moc velký úspěch přinese tato spolupráce. Nebylo by žádným překvapením, kdyby obě firmy přinesly s odstupem času společné mobilní zařízení s tímto druhem zabezpečení.

Zdroj: ca.blackberry.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim