reklama

Jak přizpůsobit Apple Watch různým tréninkům návod

Jak přizpůsobit Apple Watch různým tréninkům [návod]
2018-03-16T14:55:07+01:00
• 17. 3. 2018

Schopnost sledovat metrické údaje je jednou z nejdůležitějších funkcí jakékoli fitness aplikace Apple Watch. V tomto článku si tedy ukážeme, jak snadno můžete tyto metriky přizpůsobit. Metrické údaje v reálném čase aplikace pro cvičení – Workout – zobrazuje, jakmile zvednete zápěstí během sportovních aktivit.

Pokud chcete během tréninku co nejrychleji zjistit svůj kondiční pokrok, jednoduše se stačí podívat na obrazovku Apple Watch. Zde uvidíte veškeré důležité statistiky, které si můžete mimo jiné nastavit. Ve výchozím nastavení chytré hodinky od Applu zobrazují informace o době trvání, spálených kaloriích, srdeční frekvenci a vzdálenosti. Samozřejmě si můžete vybrat pouze ty, které jsou pro vás nejdůležitější, a to například podle typu cvičení. Chcete zjistit, jak si Apple Watch takto přizpůsobit? Pokračujte tedy v čtení a vše potřebné se dozvíte.

Apple Watch: jak přizpůsobit metrické údaje pro různé tréninky

Aplikace Workout nabízí buď zobrazení více metrik, anebo zobrazení pouze jednoho údaje. Zobrazení více metrik umožňuje vybrat až pět různých statistik pro jednotlivé tréninky. Funkce Single Metric tuto možnost samozřejmě snižuje, nicméně otočením digitální korunky v tomto režimu se můžete procházet mezi všemi dostupnými údaji pro aktuální trénink. Níže je uveden návod, jak si vybrat a nastavit dva režimy.

  1. Spusťte aplikaci Watch na vašem iPhonu
  2. Klepněte na aplikaci Workout, a to v seznamu aplikací
  3. Dále klepněte na Workou View v horní části obrazovky
  4. Klepněte buď na Single Metric nebo Multiple Metric

Pokud zvolíte možnost Multiple Metric, zobrazí se vám seznam jednotlivých tréninků. Klepnutím na vybrané cvičení si přizpůsobíte obrazovku Apple Watch. Chcete-li později jednotlivé údaje odstranit, jednoduše v seznamu klepněte na ikonu symbolizující červený mínus. Chcete-li naopak údaje přidat, klepněte na ikonu symbolizující zelený plus. Dále si můžete jednotlivé údaje přesouvat tak, aby vám umístění vyhovovalo.

Tip: Při použití zobrazení více metrik otočte digitální korunku na Apple Watch. Zvýrazníte tak konkrétní statistiky pro snadnější čtení.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim