reklama

HTC U12+ bude letos jediným top modelem

HTC U12+ bude letos jediným top modelem
2018-05-21T20:29:43+02:00
• 28. 3. 2018
1

Nastavit nový směr chystá společnost HTC, která několik měsíců za sebou neměla příliš přesvědčivé výsledky. To dokonce vedlo k samotnému odstoupení generálního ředitele, ale akvizice od Googlu přinesla alespoň nějakou finanční injekci. Část získaných peněz proto chtějí teď využít pro marketingové účely. Tchajwanský výrobce plánuje v letošním roce zúžit počet nových zařízení, aby byl na mobilním trhu více konkurenceschopný.

Pouze jeden TOP model

V roce 2017 jsme se dočkali dvou telefonů (U11, U11+) z vyšší třídy, přičemž ani jeden z nich údajně nepřilákal dostatečně velké množství zákazníků. Proto připravovaný model s označením U12+ bude letos jediným zástupcem s těmi největšími ambicemi. Každopádně do střední třídy zavítá nová generace modelu U12 Life.

Ovšem budoucnost zařízení pod názvem U Play a U Ultra je v současné době nejistá. HTC má představit U12+ někdy během měsíce května s tím, že půjde rovnou do celosvětového prodeje. Jednotlivé trhy se ho následně dočkají v rozmezí několika dnů či týdnů. Výrobce nebude už zkoušet žádné testovací prodeje, aby zjistil, kde je jaká poptávka po novince.

Nakonec za zmínku určitě stojí očekávané specifikace v podobě 6palcového displeje s QHD+ rozlišením, osmijádrového procesoru Snapdragon 845 od Qualcommu, grafického čipu Adreno 630, 6GB operační paměti RAM nebo až 128GB úložiště.

Zdroj: htcsource.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Vypadá zatraceně dobře.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat