reklama

HTC U12+ bude letos jediným top modelem

HTC U12+ bude letos jediným top modelem
2018-05-21T20:29:43+02:00
• 28. 3. 2018
1

Nastavit nový směr chystá společnost HTC, která několik měsíců za sebou neměla příliš přesvědčivé výsledky. To dokonce vedlo k samotnému odstoupení generálního ředitele, ale akvizice od Googlu přinesla alespoň nějakou finanční injekci. Část získaných peněz proto chtějí teď využít pro marketingové účely. Tchajwanský výrobce plánuje v letošním roce zúžit počet nových zařízení, aby byl na mobilním trhu více konkurenceschopný.

Pouze jeden TOP model

V roce 2017 jsme se dočkali dvou telefonů (U11, U11+) z vyšší třídy, přičemž ani jeden z nich údajně nepřilákal dostatečně velké množství zákazníků. Proto připravovaný model s označením U12+ bude letos jediným zástupcem s těmi největšími ambicemi. Každopádně do střední třídy zavítá nová generace modelu U12 Life.

Ovšem budoucnost zařízení pod názvem U Play a U Ultra je v současné době nejistá. HTC má představit U12+ někdy během měsíce května s tím, že půjde rovnou do celosvětového prodeje. Jednotlivé trhy se ho následně dočkají v rozmezí několika dnů či týdnů. Výrobce nebude už zkoušet žádné testovací prodeje, aby zjistil, kde je jaká poptávka po novince.

Nakonec za zmínku určitě stojí očekávané specifikace v podobě 6palcového displeje s QHD+ rozlišením, osmijádrového procesoru Snapdragon 845 od Qualcommu, grafického čipu Adreno 630, 6GB operační paměti RAM nebo až 128GB úložiště.

Zdroj: htcsource.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Vypadá zatraceně dobře.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim