reklama

Hledají se kamery do 500 Kč nejen pro sportovce, ale také kravaťáky sponzorovaný článek

Hledají se kamery do 500 Kč nejen pro sportovce, ale také kravaťáky [sponzorovaný článek]
2018-03-07T18:00:31+01:00
• 7. 3. 2018

V chytrých telefonech se zlepšují fotoaparáty každým vydaným zařízením, ať už se jedná o jakéhokoliv výrobce. Bohužel mobil se svým snímačem stále nedokáže plnohodnotně nahradit kamery nebo profesionální fotoaparáty, což je v celku logické. A tak je nutné se poohlédnout po něčem trochu odlišném, jako například outdoorové kamery.

Dnes se tak podíváme hned na dvě, jež jsou určeny právě pro sportovní užití –Furibee F60 a VDK0113 1080P. To znamená, že jsou primárně určeny do náročnějších podmínek. Tomu odpovídá i výbava, kterou u kamery můžete mít. Ať se tak bavíme o velmi pevných držácích na všechny možné materiály a zařízení nebo ochranném krytu. Díky němu pak máte možnost využít voděodolnost do 30 metrů.

Furibee F60 pro adrenalinové sporty

Kamerka může být připevněna na helmě motocyklisty, v autě nebo výborně poslouží pro zachycení vašich důležitých momentů.  K obrazové kvalitě můžeme jen říci, že máte k dispozici nahrávání v 30 i 60 FPS, nebo v HD, Full HD i 4K. Což jistě potěší uživatele s televizí právě s rozlišením 4K.

Do zařízení lze vložit microSD kartu a rozšířit si tak úložiště. Může pak potěšit podpora Wi-Fi nebo možnost zabírat obraz v 170 stupních. Nakonec nutno zmínit rozlišení, jež činí celých 16 Mpx, váhu 55 gramů, tudíž v ruce neponesete opravdu nic těžkého, a 2palcový displej, na němž si můžete kontrolovat, co přesně fotíte či natáčíte. Kamera je vybavena také certifikací IP68, díky které je možné natáčet v hloubce až 30 metrů.

Outdoorovou kameru Furibee F60 si můžete zakoupit v internetovém obchodu Gearbest.com. Cena zařízení činí 23,99 $, což je něco málo přes 500 Kč. Zakoupit jej můžete ZDE.

Kamera VDK0113 1080P nejen pro kravaťáky

Kamerka může být taktéž připevněna jak na helmě motocyklisty, tak také v autě a podobně. Ovšem výhodou je, že si jej můžete upevnit třeba za kapsu u své košile či kalhot, a to díky pevnému držáku. Kamerku lze například využít při schůzce, které se váš kolega nemůže zúčastnit. Jednoduše ji položíte na stůl, připojíte k mobilnímu telefonu a kolega může veškeré dění sledovat v reálném čase z druhé poloviny světa. Je to opravdu jednoduché a užitečné. Navíc VDK0113 nepůsobí jako laciné zařízení, před ostatními tak nebudete vypadat špatně.

Kamerka ale dokáže zaznamenávat také video a fotografie ve vysoké kvalitě. Nachází se zde totiž čočka s rozlišením 12 megapixelů, přičemž dokáže zaznamenávat video v rozlišení 1080P (1920 x 1080),720P (1280 x 720). Navíc je vybavena mikrofonem, díky čemuž můžete nahrávat třeba jen zvuk. Pokud jej ponesete v ruce, těžko něco ucítíte. A pokud ano, tak pouhých 128 gramů. Do zařízení lze taktéž vložit microSD kartu a rozšířit si tak úložiště.

Elegantní kameru VDK0113 si můžete zakoupit v internetovém obchodu Gearbest.com. Cena zařízení činí 27,06 $, což je něco málo přes 540 Kč. Zakoupit jej můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim