reklama

Google Duo nově nabízí zanechání vzkazu

Google Duo nově nabízí zanechání vzkazu
2018-03-07T18:24:48+01:00
• 7. 3. 2018

Google Duo je poměrně novým komunikační nástrojem, který se snaží gigant protlačit ke každému uživateli. Spekuluje se, že by se tato aplikace mohla dočkat podpory Google účtů, ale zjevně si na to budeme muset nějakou dobu počkat. Nyní jsme se ale dočkali novinky v podobě zanechání vzkazu, pakliže druhá strana není k dostižení.

Duo se vzkazy

Google Duo ve svém začátku umožňoval pouze video hovory a až následně získal podporu běžných hlasových hovorů. S novou aktualizací dostává podporu zanechávání vzkazů, pakliže druhá strana není k zastižení.

Google Duo

Odkaz na animaci

Aplikace vám sama nabídne možnost zanechávání vzkazu v podobě videa nebo jen hlasové zprávy, když se nedovoláte kontaktu. Nemusíte se obávat, že by aplikace začala nahrávat vzkaz automaticky, tuto možnost musíte potvrdit. Následně máte možnost nahrát video nebo zvuk o délce maximálně 30 sekund.

Druhá strana si může video nebo zvuk přehrát kdykoliv, přičemž nezůstává uložené nebo dostupné napořád. Po jednom dni od přehrání dojde ke smazání vzkazu. Dostupnost funkce má být v horizontu několika dnů až týdnů, přičemž bude funkcionalita dostupná po regionech.

logo-app Google Duo Google LLC Zdarma ANDROID logo-app Google Duo – Video Calling Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim