reklama

Chytré sportovní hodinky Zeblaze nyní za exkluzivní cenu Sponzorovaný článek

Chytré sportovní hodinky Zeblaze nyní za exkluzivní cenu [Sponzorovaný článek]
2018-03-31T14:00:49+02:00
• 31. 3. 2018
1

V dnešní době plné nových technologií, už pro mnoho uživatelů není telefon jedinou chytrou věcí. V posledních letech se velmi zvedá zájem o chytré hodinky nebo sportovní náramky. Proto jsme pro vás získali slevový kupón na sportovní hodinky Zeblaze.

Specifikace Zeblaze

Hodinky na prvnĂ­ pohled nevypadajĂ­ jako chytrĂ©, jelikoĹľ majĂ­ odolnĂ˝ vzhled a jednoduše si je spletete s normálnĂ­mi hodinkami. PĹ™i bližším pohledu si však všimnete 1,24″ kulatĂ©ho displeje. Na displeji se samozĹ™ejmÄ› ukazuje ÄŤas, aby byla splnÄ›na základnĂ­ funkcionalita hodinek. Ale právÄ› ÄŤas je obohacen o mnoho funkcĂ­ jako je zobrazenĂ­ notifikacĂ­, krokĹŻ ÄŤi spálenĂ˝ch kaloriĂ­. VeškerĂ© funkce jsou pak zobrazeny v mobilnĂ­ aplikaci, která je pomocĂ­ Bluetooth 4.0 pĹ™ipojena k hodinkám.

Jelikož se při sportu může člověk dostat do kontaktu s vodou nebo prachem, tak hodinky disponují certifikací IP67. Certifikace IP67 vám dovolí si při používání hodinek bez obav umývat ruce nebo zařízení lehce namočit. Největším úskalím chytrých hodinek je výdrž na baterii. Zeblaze disponují baterií o kapacitě 610 mAh a dle výrobce by měly hodinky vydržet nabité 24 měsíců.

Hodinky jsou kompatibilní s Androidem od verze 4.4 a iOS od verze 7.0. Díky takto rozsáhle kompatibilitě by neměl být žádný problém a hodinky půjdou připojit na většinu aktuálně využívaných chytrých zařízení. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak můžete navštívit e-shop Cafago.com a zde ji se zakoupit, nyní za cenu 23,9 dolarů (500 korun). Stačí při nákupu zadat slevový kód MAJ26. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Luděk Hruš

31. 3. 2018, 19:54

Pěkný akorát, že neposilaji do ČR

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim