reklama

Chytr├ę sportovn├ş hodinky Zeblaze nyn├ş za exkluzivn├ş cenu Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Chytr├ę sportovn├ş hodinky Zeblaze nyn├ş za exkluzivn├ş cenu [Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2018-03-31T14:00:49+01:00
ÔÇó 31. 3. 2018
1

V dne┼ín├ş dob─Ť pln├ę nov├Żch technologi├ş, u┼ż pro mnoho u┼żivatel┼» nen├ş telefon jedinou chytrou v─Ťc├ş. V posledn├şch letech se velmi zved├í z├íjem o chytr├ę hodinky nebo sportovn├ş n├íramky. Proto jsme pro v├ís z├şskali slevov├Ż kup├│n na sportovn├ş hodinky Zeblaze.

Specifikace Zeblaze

Hodinky na prvn├ş pohled nevypadaj├ş jako chytr├ę, jeliko┼ż maj├ş odoln├Ż vzhled a jednodu┼íe si je spletete s norm├íln├şmi hodinkami. P┼Öi bli┼ż┼í├şm pohledu si v┼íak v┼íimnete 1,24″ kulat├ęho displeje. Na displeji se samoz┼Öejm─Ť ukazuje ─Źas, aby byla spln─Ťna z├íkladn├ş funkcionalita hodinek. Ale pr├ív─Ť ─Źas je obohacen o mnoho funkc├ş jako je zobrazen├ş notifikac├ş, krok┼» ─Źi sp├ílen├Żch kalori├ş. Ve┼íker├ę funkce jsou pak zobrazeny v mobiln├ş aplikaci, kter├í je pomoc├ş Bluetooth 4.0 p┼Öipojena k hodink├ím.

Jeliko┼ż se p┼Öi sportu m┼»┼że ─Źlov─Ťk dostat do kontaktu s vodou nebo prachem, tak hodinky disponuj├ş certifikac├ş IP67. Certifikace IP67 v├ím dovol├ş si p┼Öi pou┼ż├şv├ín├ş hodinek bez obav um├Żvat ruce nebo za┼Ö├şzen├ş lehce namo─Źit. Nejv─Ťt┼í├şm ├║skal├şm chytr├Żch hodinek je v├Żdr┼ż na baterii. Zeblaze disponuj├ş bateri├ş o kapacit─Ť 610 mAh a dle v├Żrobce by m─Ťly hodinky vydr┼żet nabit├ę 24 m─Ťs├şc┼».

Hodinky jsou kompatibiln├ş s Androidem od verze 4.4 a iOS od verze 7.0. D├şky takto rozs├íhle kompatibilit─Ť by nem─Ťl b├Żt ┼ż├ídn├Ż probl├ęm a hodinky p┼»jdou p┼Öipojit na v─Ťt┼íinu aktu├íln─Ť vyu┼ż├şvan├Żch chytr├Żch za┼Ö├şzen├ş. Pokud v├ís tato nab├şdka zaujala, tak m┼»┼żete nav┼ít├şvit e-shop Cafago.com a zde ji se zakoupit, nyn├ş za cenu 23,9 dolar┼» (500 korun). Sta─Ź├ş p┼Öi n├íkupu zadat slevov├Ż k├│d MAJ26. Nev├íhejte v┼íak p┼Ö├şli┼í dlouho, jeliko┼ż nab├şdka je ─Źasov─Ť omezen├í.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Lud─Ťk Hru┼í

31. 3. 2018, 19:54

P─Ťkn├Ż akor├ít, ┼że neposilaji do ─îR

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim