reklama

Aplikace Obchod Play – dvě drobné novinky

Aplikace Obchod Play – dvě drobné novinky
2018-03-31T10:25:34+01:00
• 31. 3. 2018

Obchod Play dostává nyní aktualizaci, která přináší dvě viditelné novinky. Nejedná se o funkce, jen nabízejí trochu více informací navíc. První novinku najdeme v detailech konkrétní aplikace, kde se nyní zobrazuje, kdy byla vydána první verze. Samozřejmě informace o poslední aktualizaci zůstává.

Sice na první pohled se může zdát, že se nejedná o nic důležitého, ale z určitého pohledu dává datum vydání smysl. Představte si, že se objeví kopie nějaké aplikace. Právě datum první verze může napovědět, jestli se jedná o originál nebo o podezřelou verzi (jiný smysl v tom nevidíme).

Další drobnost se nachází na detailu aplikace nebo hry. Pakliže se jedná o oblíbený titul, Obchod Play vám zobrazí informaci, na jakém místě se třeba aplikace umístila. Zde již nevidíme jakýkoliv hlubší smysl, je to jen informace navíc.

K dispozici je již i informace, pokud existuje Lite verze aplikace

Jak aktualizovat Obchod Play

Pakliže nějaké novinky nevidíte, pravděpodobně nemáte aktuální aplikaci Obchod Play. Nemusíte na internetu pátrat po novějším APK souboru. Aktualizaci můžete vynutit skrze nastavení Obchodu Play. Zde hledejte položku Verze Obchodu Play a klikněte na ni jednou nebo dvakrát. Pakliže je nová verze k dispozici, dojde ke stažení a nainstalování.

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim