reklama

Chytré hodinky Makibes nyní s 45% slevou a dopravou zdarma sponzorovaný článek

Chytré hodinky Makibes nyní s 45% slevou a dopravou zdarma [sponzorovaný článek]
2018-03-21T21:00:09+01:00
• 20. 3. 2018
3

Společnost Makibes je tu s námi již třetím rokem. Za tu dobu jsme se od tohoto výrobce dočkali několika zajímavých produktů. Zařízení, které společnost Makibes produkuje, jsou výhradně určeny sportovcům – samozřejmě si na své přijdou i běžní smrtelníci.

Hlavním lákadlem společnosti Makibes jsou její chytré hodinky a náramky, které disponují velmi dobrým poměrem cena / výkon. Toho si je samozřejmě vědom také internetový obchod Geekbuying, který se na levné a kvalitní hodinky rozhodl dát ještě větší slevu. Jak slevu získat zjistíte na konci článku.

Internetový obchod Geekbuying nyní nabízí Makibes G03S. Již na první pohled je zřejmé, že se jedná o chytrý nositelný náramek. Náramek nabízí nejen dotykový OLED displej s úhlopříčkou 0,96 palce, ale také velmi dobrou čitelnost na slunci. Makibes G03S mimo jiné disponují certifikací IP68, díky které je náramek odolný nejen vůči prachu, ale také vodě. Zařízení je také plně kompatibilní s operačním systémem iOS a Android, a to díky technologii Nordic52832. K synchronizaci mezi mobilním telefonem a náramkem pak poslouží technologie Bluetooth ve verzi 4.0.

V praxi jistě oceníte přítomnost GPS modulu, který je tak nezávislý na synchronizaci s telefonem. Pokud si tedy například půjdete zaběhat, mobilní telefon můžete v klidu nechat doma, neboť náramek bude pracovat i bez něj. Dále vás zaujmou sportovní režimy a další funkce v podobě různých monitoringů a upozornění.

Makibes G03S: jak zĂ­skat 45 % slevu?

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Makibes G03S nabízí za 1 197 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón YKXRMUEX, zaplatíte pouhých 580 Kč.  A taková sleva se už vyplatí. Celních poplatků se v této cenové hladině obávat nemusíte. Do tří týdnů vám budou chytré hodinky doručeny až domů. Pokud vás hodinky zaujaly, můžete si je zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ladislav KutĂ­k

22. 3. 2018, 8:04

Je nějaká možnost exportu dat např do Endomondo?

Ladislav PolickĂ˝

20. 3. 2018, 20:32

Do tří tĂ˝dnĹŻ vám bude nová chytrá žárovka doruÄŤena aĹľ domĹŻ. Pokud vás hodinky zaujaly, mĹŻĹľete si je zakoupit ZDE….tak schválnÄ›, kde je chyba?

Zdeněk Koutský

20. 3. 2018, 21:12

Chyba byla opravena, děkuji za upozornění. Zdeněk Koutský

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim