reklama

Apple představil jarní kolekci krytů, včetně Space Grey příslušenství

Apple představil jarní kolekci krytů, včetně Space Grey příslušenství
2018-03-29T23:22:40+01:00
• 30. 3. 2018

Společnost Apple nedávno rozšířila svůj sortiment příslušenství pro chytré hodinky Apple Watch, které se dočkaly nových a svěžích náramků. Apple svůj sortiment rozšiřuje také u iPhonu. Majitelé iOS zařízení si nyní mohou svůj telefon či tablet vylepšit novými jarními barvami.

Firma si pro své zákazníky připravila hned celou řadu barevných krytů. iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X je možné nyní vybavit barevným krytem v podobě Lemonade, Red Raspberry a Denim Blue.

Pro výše zmíněné modely jsou také připraveny nové kožené ochranné kryty. Ty přicházejí v oranžové, jarní žluté, elektrické modré a růžové barvě. Pokud chcete svůj iPhone X vybavit speciálním krytem, který ochrání i přední část obrazovky, můžete si vybrat například modrou či růžovou barvu.

Apple na iPady nezapomíná

Apple samozřejmě nevynechal příslušenství ani pro jeho iPady. Nyní je k dispozici tzv. Smart Cover pro 10,5palcový iPad v následujících barvách – Lemonade a Red Raspberry. V prodeji také mimo jiné připraven kožený Smart Cover pro stejně velký iPad, ovšem pouze v Electric Blue a Soft Pink provedením. Kožené pouzdro pro 10,5palcový iPad Pro byl taktéž rozšířen o nové jarní barvičky – Electric Blue a Soft Pink.

A samozřejmě to nejlepší na konec. Pro Mac uživatele si společnost Apple připravila doplňky ve Space Grey. Ty byly doposud dodávány pouze k novému iMacu Pro.

Nyní si je však můžete zakoupit samostatně, včetně Magic Keyboard, Magic Mouse 2 a Magic Trackpad 2.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim