reklama

Prohlížeč Samsung Internet je s novou verzí stabilnější a nabízí nové možnosti

Prohlížeč Samsung Internet je s novou verzí stabilnější a nabízí nové možnosti
2018-02-21T15:22:02+02:00
• 21. 2. 2018
1

Webový prohlížeč od společnosti Samsung byl exkluzivně dostupný pouze pro telefony značky Samsung. To ve finále bylo naprosto v pořádku, neboť jej v praxi nikdo nechtěl používat. Jihokorejská společnost se nyní dopustila zajímavého kroku, který spočívá ve vytvoření velmi schopného internetového prohlížeče založený na Chromu. Po zveřejnění nejnovější verze s označením v6.4 je aplikace stabilní, a dokonce již nabízí několik užitečných funkcí.

Prohlížeč Samsung Internet nabírá na obrátkách

Podle oficiální zprávy, která je mimochodem velmi rozsáhlá, nová verze aplikace Samsung Internet Browser disponuje lepším správcem stahování. Celý proces stahování nyní můžete sledovat v oznamovacím centru, přičemž odtud můžete stahovaný soubor pozastavit či rovnou zrušit. Samotné soubory lze také před přenesením přejmenovat. Nová verze se zaměřuje také na bezpečnost, stabilitu a celkový výkon webového prohlížeče.

Samsung prohlásil, že technologie Web Bluetooth je v nejnovější verzi ve výchozím nastavení povolena. Tato funkce dělá přesně to, co z názvu napovídá – umožňuje webových aplikacím připojit se k zařízením Bluetooth. Uživatelé v Indii dokonce získají přístup i k některým exkluzivním funkcím, jako je například povolení funkce „Ultra data saving mode“ (uživatel přesně zjistí, kolik dat ušetřil v rámci Samsung Internet Browser), Unified Payments Interface (UPP), a mnoho dalšího. Mezitím čínští uživatelé dostávají speciální informační kanál s obsahem místních partnerů.

Nová verze aplikace Samsung Internet se stále rozšiřuje v Obchodě Play, ovšem my již nyní máme přístup k APK souboru. Ten si můžete stáhnout ZDE.

logo-app Samsung Internet Browser Samsung Electronics Co., Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Není lepší stahovat ze Sammobile? Je důvěryhodnější.
Vaše verze je stará cca 4 měsíce.
Je dostupná novější verze.
https://www.sammobile.com/apk/samsung-internet-for-android/samsung-internet-7-0-10-7/

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim