reklama

Chytré hodinky za 630 Kč? I to je možné díky Spring Sale! sponzorovaný článek

Chytré hodinky za 630 Kč? I to je možné díky Spring Sale! [sponzorovaný článek]
2018-02-26T14:16:16+01:00
• 21. 2. 2018
4

Trh s příslušenstvím pro chytrá zařízení je dnes velmi bohatý a pestrý. V jeho sortimentu můžeme nalézt chytré náramky, bezdrátová sluchátka a různá další příslušenství. Dnešní článek bude věnován chytrým hodinkám M7 od společnosti Lynwo, na které internetový obchod GeekBuying udělil velmi výhodnou slevu.

Hodinky na první pohled zaujmou krásným provedením, které mimo estetické stránky nabídne i praktické využití. Nejen, že krásně vypadají, ale nabídnou mimo jiné také odolnost vůči vodě a prachu s certifikací IP67. Nemusíte se tedy bát případného poničení zařízení při možné tryskající vodě. Hodinky se prodávají v šesti barevných kombinacích, takže si každý jistě vybere. Za zmínku stojí možnost otočit si pásek sekundární barvou vzhůru a během několika minut hodinky přizpůsobit svému vkusu.

Prémiové funkce za zlomek ceny

Určitě vás potěší nabídka funkcí, které hodiny nabízí. Mezi ty hlavní patří především sledování vašeho zdravotního stavu. Můžete se tedy těšit na to, že vám hodinky změří váš tep a příjemnou zprávou je i to, že se mezi tyto funkce řadí i měření tlaku krve ve vašem těle. Čím se však hodinky liší od ostatních, je schopnost měření obsahu kyslíku v krvi. Lynwo M7 samozřejmě umí i informovat, pokud měřené zdravotní funkce neodpovídají normálním hodnotám.

Baterie o kapacitě 130mAh vzhledem ke spoustě funkcí, které hodinky nabízí, má úctyhodnou výdrž. Ta je výrobcem garantována až na 10 dní standardního používání. V úsporném režimu jsou však hodinky od společnosti Lynwo schopny vydržet až 18 dnů. To je vzhledem k jedné hodině do plného nabití opravdu skvělá výdrž. Co se týče dalších funkcí, můžeme se zde setkat s klasickými notifikačními funkcemi. Mezi nimi lze očekávat notifikaci o příchozí SMS zprávě či hovoru. Lze nastavit i připomenutí příchozí zprávy z aplikací k tomu určených.

Vzhledem k většině funkcí, které se týkají hlavně zdravotního stavu, si lze odvodit, že se výrobce zaměřil především na sportovce. Hodinky tedy umí zobrazit také počet kroků, spálené kalorie, uběhnuté míle či kilometry a připomínat odpočinek. Ve finále monitorují váš spánek po náročném dni.

Tyhle všechny funkce se výrobci podařilo vměstnat do velmi malého těla. Jeho hlavní součástí je detailní a kvalitní OLED display s velikostí necelého 1 palce s rozlišením 96 x 64 pixelů. To zaručuje velmi jemný obraz, takže čitelnost není absolutně žádným problémem. Konektivitu mezi hodinkami a chytrým telefonem zajišťuje Bluetooth 4.0. Čip Advanced Nordic NRF52832 se stará o perfektní kompatibilitu s telefony bežícími jak na systému Android, tak i na iOS.

Nejnižší možná cena

Hodinky jsou standardně obchodem GeekBuying nabízeny za cenu necelých 1 200 Kč. Vzhledem k dnešní akci ušetříte přímo v obchodě 46 %. Můžete si je tedy zakoupit za krásných 633 Kč. Samozřejmě s dopravou zdarma. To vše díky slevové akce Spring Sale. Hodinky z obchodu rychle mizí, neváhejte a zakupte nyní ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vladislav Duba

22. 2. 2018, 21:47

Dnes přišly z jiné akce. Hodinky mají naprosto otřesnou kvalitu. Tlakoměr ukazuje nesmysl – porovnáno s jiným měřičem. Aplikace není optimalizována na ios 11, má rozsypanou grafiku, místy čínštinu, nepořádek v jednotkách. Neumí ukládát do apple zdraví!! Díky tomu že je to takovej plasťáček, nejsou ani na ozdobu. Je to vlastně krokoměr. Absolutně cena (24 dolarů v předchozí akci) neodpovídá kvalitě!!! 7 dolarů by byla OK cena. Toto je krádež. Budu reklamovat na geekbuyngu. Rozhodně nedoporučuji!!!

Petr Hošek

21. 2. 2018, 18:43
Android aplikace

To je normální cena, 29,90dolaru jsou všude jinde bez slevy, viz ali…

MrEmpiricusX MrEmpiricusX

21. 2. 2018, 22:37
Android aplikace

Ja se domnival, ze to budou kvalitni hodinky v akci a ted zjistim ze jsou v tak nizke cenove kategorii, predrazene a ve falesne sleve? To se mi nejak nezda. Doufam tedy, ze mi prijde pouzitelny dobre slouzici vyrobek. Preci jen se jedna o urcitou zodpovednost autora clanku pri propagovani neceho.

Petr Hošek

22. 2. 2018, 7:40
Android aplikace

Dej mi pak vědět jak jsou kvalitní, za tu cenu, petr-hosek@seznam.cz

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim