reklama

Samsung připravuje model Galaxy C10 Plus

Samsung připravuje model Galaxy C10 Plus
2018-02-13T07:00:28+02:00
• 13. 2. 2018
5

Modelová řada C od společnosti Samsung nedostává tolik prostoru oproti jiným produktovým sériím. Hlavním důvodem může být velmi omezená dostupnost zařízení. Nicméně jihokorejský výrobce v tuto chvíli připravuje nový přírůstek a potvrzuje ho záznam v databázi benchmarku AnTuTu, kde jsou k nahlédnutí první specifikace. Očekávaný telefon lze dohledat právě pod kódovým označením SM-C9150.

Při představení by měl získat oficiální název Galaxy C10 nebo C10 Plus. Avšak už v minulosti se stalo, že označení SM-C dokonce patřilo jednomu modelu z řady Galaxy J, takže možností existuje hned několik. Přední část zabere panel s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů. Menší pochybnosti vyvolává poměr stran 16:9 namísto dnes populárnímu 18:9. O výkon se postará osmijádrový procesor Snapdragon 660 od Qualcommu napojený na grafický čip Adreno 512.

Základní výbava pokračuje operační pamětí RAM o velikosti 6 GB a 64GB interním úložištěm. Uživatelským prostředním doprovodí systém Android ve verzi 7.1.1 Nougat, který zřejmě později vystřídá nejnovější verze 8.0 Oreo. Zadní část s největší pravděpodobností získá dva senzory fotoaparátu. Další informace budou známy v následujících týdnech, například prostřednictvím známé databáze TENAA.

Zdroj: techupdate3.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jak. menší pochybnosti však 16 : 9 je stále nejlepší ty nudle jsou hrůza

Přemysl Vaculík

VIP 13. 2. 2018, 8:43
Android aplikace

Mam oba typy displejů k dispozici a 16:9 už ne raději. 18:9 se lépe ovládá.

Je jasný že mě budete odpovídat takhle recenzenti musejí chválit nový věci jinak by to neprošlo ale mě se zkrátka 16:9 ovládá líp ty nudle jsou jen odpověd pro několik hnidopichů kteří chtějí furt nějaký změny a že všechny modely budou vypadat stejně jim už nevadí.

Přemysl Vaculík

VIP 13. 2. 2018, 9:26
Android aplikace

Váš názor Vám neberu, ale rozhodně se můj názor zakládá jen na vlastní zkušenosti, ne kvůli tomu, že si nějaký výrobce něco vymyslel a já bych to měl jen podporovat.

Ono používání přes 4 roky jednoho a toho samého přístroje vám to objasní co se lépe ovládá ale těžko to vysvětlit někomu kdo musí mobily střídat jako ponožky. kvůli tomu nemám ani možnost koupit nic jiného když mi výrobci vzali i to poslední co mě lákalo a to je čtečka na přední straně.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim