reklama

Minipanoramatick├í kamerka za 560 korun sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Minipanoramatick├í kamerka za 560 korun [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2018-02-13T06:00:48+02:00
ÔÇó 13. 2. 2018

V dne┼ín├şm dob─Ť pln├ę kr├íde┼ż├ş si spousta z v├ís zabezpe─Źuje sv├ę domovy r┼»zn├Żmi bezpe─Źnostn├şmi syst├ęmy a kamerami. Nyn├ş jsme dostali slevov├Ż kup├│n na minipanoramatickou IP kamerku, kterou nen├ş v┼»bec slo┼żit├ę namontovat, jeliko┼ż je skryta v ┼ż├írovce. Respektive kamerka je samotnou ┼ż├írovkou, kter├í disponuje klasick├Żm z├ívitem E27.

Specifikace kamerky Best KKmoon

Jeliko┼ż se jedn├í o kamerku, tak mezi nejd┼»le┼żit─Ťj┼í├ş specifikace pat┼Ö├ş rozli┼íen├ş. Kamerka reprodukuje video o rozli┼íen├ş 1 072 x 1 072 pixel┼». Krom─Ť jednoduch├ęho nap├íjen├ş a instalace samotn├ę kamerky, pat┼Ö├ş mezi p┼Öednosti nap┼Ö├şklad funkce, kter├í detekuje pohyb. D├şky ─Źemu┼ż m├íte velmi dobr├Ż p┼Öehled nad d─Ťn├şm va┼íeho domova nebo kancel├í┼Öe.

Ale nahr├ív├ín├ş videa a realtime p┼Öenos obrazu nen├ş v┼íechno. Kamerka disponuje dv─Ťma mikrofony d├şky kter├Żm m┼»┼żete uskute─Źnit hovor skrze mobiln├ş aplikaci. Tvar a mont├í┼ż kamerky nen├ş v┼íak jen designov├Ż v├Żst┼Öelek, ale kamerka funguje z├írove┼ł i jako klasick├í ┼ż├írovka.

Pokud v├ís tato kamerka zaujala, m├íte mo┼żnost ji z├şskat nyn├ş za zv├Żhodn─Ťno cenu 26,9 dolar┼» (550 korun) na e-shopu Cafago.com. Sta─Ź├ş p┼Öi objedn├ívce zadat slevov├Ż k├│d S715 a z├şsk├íte tuto zv├Żhodn─Ťnou cenu. Nab├şdka je v┼íak ─Źasov─Ť omezen├í, tak nev├íhejte p┼Ö├şli┼í dlouho.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim