reklama

Minipanoramatická kamerka za 560 korun sponzorovaný článek

Minipanoramatická kamerka za 560 korun [sponzorovaný článek]
2018-02-13T06:00:48+00:00
• 13. 2. 2018
Thumbnail

V dnešním době plné krádeží si spousta z vás zabezpečuje své domovy různými bezpečnostními systémy a kamerami. Nyní jsme dostali slevový kupón na minipanoramatickou IP kamerku, kterou není vůbec složité namontovat, jelikož je skryta v žárovce. Respektive kamerka je samotnou žárovkou, která disponuje klasickým závitem E27.

Specifikace kamerky Best KKmoon

Jelikož se jedná o kamerku, tak mezi nejdůležitější specifikace patří rozlišení. Kamerka reprodukuje video o rozlišení 1 072 x 1 072 pixelů. Kromě jednoduchého napájení a instalace samotné kamerky, patří mezi přednosti například funkce, která detekuje pohyb. Díky čemuž máte velmi dobrý přehled nad děním vašeho domova nebo kanceláře.

Ale nahrávání videa a realtime přenos obrazu není všechno. Kamerka disponuje dvěma mikrofony díky kterým můžete uskutečnit hovor skrze mobilní aplikaci. Tvar a montáž kamerky není však jen designový výstřelek, ale kamerka funguje zároveň i jako klasická žárovka.

Pokud vás tato kamerka zaujala, máte možnost ji získat nyní za zvýhodněno cenu 26,9 dolarů (550 korun) na e-shopu Cafago.com. Stačí při objednávce zadat slevový kód S715 a získáte tuto zvýhodněnou cenu. Nabídka je však časově omezená, tak neváhejte příliš dlouho.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit