reklama

OneDrive aktualizuje aplikaci pro iOS: novinky založeny na zpětné vazbě uživatelů

OneDrive aktualizuje aplikaci pro iOS: novinky založeny na zpětné vazbě uživatelů
2018-02-02T07:39:09+01:00
• 2. 2. 2018

Oficiální aplikace OneDrive pro operační systém iOS se nyní dočkala velmi důležité aktualizace, která obsahuje nejen designové změny, ale také hned celou řadu nových funkcí a vylepšení. Některé z těchto změn jsou založeny na zpětné vazbě od koncových uživatelů. Skvělým příkladem může být nové kontextové menu vedle každé položky. Uživatel tak pro vyvolání reakce nebude muset na soubor klepat.

Aplikace také nyní mnohem efektivněji pracuje s volným prostorem. Co se dalších změn týká, dočkali jsme se nových textových stylů, což v praxi usnadňuje čtení názvů souborů a napomáhá k rychlému získávání důležitých informací. Totéž platí pro sdílené soubory a miniatury, které jsou nyní větší a podrobnější.

OneDrive: drag and drop a mnoho dalšího

Aktualizace dále přináší rozšíření každého souboru o celý řádek a na iPadu jsou přidány nové sloupce. Ve finále jsou ikony mnohem větší a jasnější. Mezi nově přidané funkce společnost Microsoft uvádí podporu souborů aplikací, což znamená, že uživatelé OneDrive nyní budou moci otevřít jakýkoli soubor nebo složku bez ohledu na to, zda je v aplikaci OneDrive či SharePoint.

Nyní je k dispozici nová možnost v podobě drag and drop, díky které můžete snadno přesunout soubor do složky. Nová verze  10.1 aplikace OneDrive přináší také podporu pro přetahování mezi kartami v aplikaci pro iPhone a iPad.

logo-app Microsoft OneDrive Developer Zdarma iOS

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim