reklama

Obchod Play získá sekci pro notifikace

Obchod Play získá sekci pro notifikace
2018-02-08T06:44:48+01:00
• 8. 2. 2018

Ke konci ledna jsme se dozvěděli, že se testují novinky pro aplikaci Obchod Play. V Googlu nelení a začínají si pohrávat s další užitečnou sekcí, která se týká upozornění. Pokud vám nyní přijde notifikace této aplikace a v záplavě jiných ji přehlédnete nebo smažete, neměli jste jednoduchou možnost se dozvědět, co jste promeškali.

Unnotification – vraťte smazanou notifikaci

To by mohla vyřešit nová sekce, která se objevuje u některých uživatelů v bočním menu hned pod položkou Moje aplikace a hry. Novinka se jmenuje v anglické verzi Notification, v češtině se bude zřejmě jmenovat Upozornění. V této sekci byste měli mít všechna upozornění za posledních 60 dnů.

Zatím není jisté, co vše se zde bude zobrazovat, respektive pro jaký typ upozornění je novinka určena. Z dostupných snímků od uživatelů, kterým se novinka ukázala, vyplývá, že zde budou jen upozornění týkající se předregistrovaných aplikací a her.

Není potřeba vyhlížet specifickou verzi aplikace Obchod Play pro získání nové sekce. Novinka je pravděpodobně aktivována ze stran serverů Googlu. Budeme si muset počkat, jestli testování dopadne dobře a jestli dojde k plošnému zavedení.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim