reklama

Nubia zřejmě chystá mobil s výřezem v displeji

Nubia zřejmě chystá mobil s výřezem v displeji
2018-02-08T09:59:42+01:00
• 8. 2. 2018

Budeme si muset zvyknout na trend maximálního využití přední strany smartphonu pro zobrazovací panel. Bohužel nelze vše schovat nebo umístit tak, aby bylo docíleno absolutní minimalizace rámečků. I proto se některé společnosti uchylují k vytvoření výřezu do displeje. Mezi takové společnosti se asi zařadí i ZTE, respektive značka Nubia, kterou vlastní.

Nubia představila Z17S a Z17 miniS

Na internet se dostaly nákresy nadcházejícího top modelu, který se zřejmě inspiroval u společnosti Essential. Je vidět, že malý výřez bude obsahovat pouze přední kamerku. Dá se tedy předpokládat, že na horní hraně mobilu bude umístěn reproduktor. Senzory možná najdou stejné umístění, nebo bude použita pokročilejší technologie.

Co se týče výbavy, máme očekávat duální zadní foťák a Snapdragon 845. Zbylé specifikace nejsou zmíněné, ale dá se předpokládat například 6 nebo 8 GB operační paměti a 128GB úložiště. Nyní je ale otázka, jak se bude tato novinka jmenovat. Spekuluje se o názvech Nubia Z18 nebo Nubia Z19. K uvedení by mohlo dojít na konci prvního pololetí tohoto roku.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim