reklama

Instagram si pohrává s možností přesdílení

Instagram si pohrává s možností přesdílení
2018-02-08T16:36:16+01:00
• 8. 2. 2018

V poslední době můžeme pozorovat mnoho novinek kolem sítě Instagram. Například se mluví o možnosti uskutečňování video hovorů mezi dvěma uživateli. Nedávno byla zavedena možnost zveřejňování textových příběhů a nyní se pracuje na další novince. Ta sice nepřináší nic kreativního, ale rozhodně pomůže v interakci mezi uživateli.

Konkrétně se mluví o možnosti přesdílení zveřejněné fotografie či videa. Právě tuto funkci najdeme u většiny sociálních sítí. Instagram doposud nabízel jen možnost sdílení konkrétní skupině „přátel“ nebo jednotlivcům. Pakliže chtěl uživatel sdílet snímek někoho jiného, nebyla zde jednoduchá cesta, jak toho docílit.

Nyní se ukazuje, že se testuje možnost sdílení příspěvku. Bohužel již nevíme, jak by vypadal takový sdílený příspěvek, ale je pravděpodobné, že někde bude uvedeno, že je autorem někdo jiný. Zatím je k dispozici jen náhled položky, která nabízí přesdílení.

Dokonce zde bude možnost v nastavení, která dá uživatelům na výběr, jestli dovolí nebo zablokují sdílených fotografií či videí. Nyní si musíme počkat, jak dopadne testování a kdy dojde k nasazení této užitečné funkce.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim