reklama

Instagram připravuje opět novou funkci – videohovory

Instagram připravuje opět novou funkci – videohovory
2018-02-01T10:44:26+01:00
• 1. 2. 2018

Sociální síť Instagram už dávno není tou exkluzivní službou, kterou dříve znali jen „jablíčkáři“. Aplikace ve svých začátcích byla dostupná pouze pro iOS zařízení. Postupem času se však začala rozšiřovat a začala získávat nové funkce, někdy až zbytečné.

V průběhu let jsme se dočkali nejen zcela nového designu aplikace Instagram, ale také řady funkcí. Před několika měsíci jsme byli svědky přidání funkce v podobě MyStory. Nalijme si sklenku čistého vína a přiznejme si, že z Instagramu se stal Snapchat. De facto se jedná o takový lepší klon. To samozřejmě společnosti Instagram, respektive Facebooku nemáme za zlé.

Instagram a další nová funkce

Dále jsme se dočkali inovativních funkcí v podobě nálepek, možnosti live videa a nedávno byla dokonce spuštěna samostatná aplikace pro zasílání zpráv, ovšem ta je stále ve fázi testování. Instagram si pro své uživatele připravil další novou funkci – videohovory, které jsou nyní taktéž ve fázi testování.

Nová ikona videohovoru se v chatu objeví v navigačním panelu, stejně jako v aplikaci WhatsApp. Pro přístup k této funkci musí uživatel otevřít aktivní komunikaci. Videohovor budete moci uskutečnit ve chvíli, kdy druhá strana přijme vaši žádost o zavolání. V opačném případě se ikona nezobrazí. Klepnutím na ikonu bude videohovor okamžite zahájen. Této nové funkce bychom se měli dočkat během několika následujících měsíců, neboť nyní začala první vývojová fáze.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim