reklama

Hledáte výkonnou paměťovou kartu? Máme pro vás Samsung EVO Ultra za bezkonkurenční cenu! sponzorovaný článek

Hledáte výkonnou paměťovou kartu? Máme pro vás Samsung EVO Ultra za bezkonkurenční cenu! [sponzorovaný článek]
2018-02-14T08:06:10+01:00
• 13. 2. 2018
5

Pokud jste si v poslední době zakoupili moderní chytrý telefon, potažmo tablet, digitální fotoaparát nebo kameru a chcete efektivně rozšířit jejich kapacitu úložiště, tak pozorně čtěte, protože s paměťovými kartami Samsung to není žádný problém.

Jak se mezi uživateli říká, život je příliš krátký na to, abyste jeho většinu promarnili čekáním na dokončení kopírování fotografií, hudby nebo filmů z paměťové karty a naopak. Toho si je vědom nejen výrobce, ale také internetový obchod Gearbest, díky kterému máme pro vás speciální akci právě na jednu z těchto paměťových karet. Dle našeho názoru je ideální volbou pro rozšíření kapacity vašeho mobilního telefonu paměťová karta Samsung EVO Ultra 128 GB.

„Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.“

Samsung EVO Ultra a slevovĂ˝ kupĂłn

Samsung EVO Ultra 128 GB disponuje velkými přenosovými rychlostmi. Máte tak možnost přenášet i větší množství dat, jako jsou hry, filmy, fotografie, videa nebo celé hudební kolekce, během několika málo sekund. Stejně jako všechny ostatní produkty firmy Samsung byly i tyto paměťové karty Micro SDXC pečlivě testovány, vynikají tak vysokou spolehlivostí.

Samsung EVO Ultra 128 GB je možné zakoupit za necelých 1 217 Kč (128 GB varianta), a to u internetového obchodu Gearbest.com. Jestliže ale zadáte náš speciální slevový kupón DANY0194, zaplatíte pouhých 965 Kč. Pokud tedy hledáte levnou, bezpečnou a výkonnou paměťovou kartu, Samsung EVO Ultra 128 GB by vás mohl zaujmout. Můžete jej zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vlastimil Bartošák

14. 2. 2018, 15:35

nechápu že tady tento podvodný obchod pořád propagujete ,ale prostě dotekomania no :D

Přemysl Vaculík

VIP 14. 2. 2018, 15:42

Cokoliv jsem si (soukromě) objednal, a nejen já, vždy vše došlo a přesně to, co jsem si objednal.

Vlastimil Bartošák

14. 2. 2018, 16:05

Tak to u mě se říci tedy nedá. Mě s toho obchodu nedošlo nic. A než jim dávat za tuto kartu 1K tak to radši koupím u nás za 1200 a mám to hned :)

Přemysl Vaculík

VIP 14. 2. 2018, 16:16

Tak to je otázka, z jakého skladu. Celníci totiž mohou zastavit zboží a klidně ho zničit, pokud mají podezření. Nakupuji zásadně z německého nebo českého skladu.

Vlastimil Bartošák

15. 2. 2018, 13:09

Tak to nevím z jakého skladu to bylo.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim