reklama

Hledáte výkonnou paměťovou kartu? Máme pro vás Samsung EVO Ultra za bezkonkurenční cenu! sponzorovaný článek

Hledáte výkonnou paměťovou kartu? Máme pro vás Samsung EVO Ultra za bezkonkurenční cenu! [sponzorovaný článek]
2018-02-14T08:06:10+00:00
• 13. 2. 2018
Thumbnail5

Pokud jste si v poslední době zakoupili moderní chytrý telefon, potažmo tablet, digitální fotoaparát nebo kameru a chcete efektivně rozšířit jejich kapacitu úložiště, tak pozorně čtěte, protože s paměťovými kartami Samsung to není žádný problém.

Jak se mezi uživateli říká, život je příliš krátký na to, abyste jeho většinu promarnili čekáním na dokončení kopírování fotografií, hudby nebo filmů z paměťové karty a naopak. Toho si je vědom nejen výrobce, ale také internetový obchod Gearbest, díky kterému máme pro vás speciální akci právě na jednu z těchto paměťových karet. Dle našeho názoru je ideální volbou pro rozšíření kapacity vašeho mobilního telefonu paměťová karta Samsung EVO Ultra 128 GB.

„Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.“

Samsung EVO Ultra a slevový kupón

Samsung EVO Ultra 128 GB disponuje velkými přenosovými rychlostmi. Máte tak možnost přenášet i větší množství dat, jako jsou hry, filmy, fotografie, videa nebo celé hudební kolekce, během několika málo sekund. Stejně jako všechny ostatní produkty firmy Samsung byly i tyto paměťové karty Micro SDXC pečlivě testovány, vynikají tak vysokou spolehlivostí.

Samsung EVO Ultra 128 GB je možné zakoupit za necelých 1 217 Kč (128 GB varianta), a to u internetového obchodu Gearbest.com. Jestliže ale zadáte náš speciální slevový kupón DANY0194, zaplatíte pouhých 965 Kč. Pokud tedy hledáte levnou, bezpečnou a výkonnou paměťovou kartu, Samsung EVO Ultra 128 GB by vás mohl zaujmout. Můžete jej zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Komentáře

Vlastimil Bartošák

14. 2. 2018, 15:35

nechápu že tady tento podvodný obchod pořád propagujete ,ale prostě dotekomania no :D

Přemysl Vaculík

14. 2. 2018, 15:42

Cokoliv jsem si (soukromě) objednal, a nejen já, vždy vše došlo a přesně to, co jsem si objednal.

Vlastimil Bartošák

14. 2. 2018, 16:05

Tak to u mě se říci tedy nedá. Mě s toho obchodu nedošlo nic. A než jim dávat za tuto kartu 1K tak to radši koupím u nás za 1200 a mám to hned :)

Přemysl Vaculík

14. 2. 2018, 16:16

Tak to je otázka, z jakého skladu. Celníci totiž mohou zastavit zboží a klidně ho zničit, pokud mají podezření. Nakupuji zásadně z německého nebo českého skladu.

Vlastimil Bartošák

15. 2. 2018, 13:09

Tak to nevím z jakého skladu to bylo.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit