reklama

Casio má novou limitovanou edici hodinek s Android Wear

Casio má novou limitovanou edici hodinek s Android Wear
2018-02-13T09:00:33+00:00
• 13. 2. 2018
Thumbnail

Nabídka chytrých hodinek se systémem Android Wear se rozšiřuje o jeden čerstvý přírůstek, který přináší společnost Casio pouze v limitované edici. Nové hodinky nesou označení WSD-F20-WE a japonský výrobce jich připravil dohromady v množství 1 500 kusů. Pokud již vlastníte podobné hodinky od této firmy, tak v podstatě nemusíte ani zoufat, protože Casio přineslo minimum změn oproti základní variantě.

Za odolnost si připlatíte

Hodinky jsou předělávkou modelu WSD-F20 patřící do série Pro Trek a k jejich oficiálnímu uvedení došlo v dubnu loňského roku. Vnitřní hardwarová část se nedočkala žádné změny. Výrobce připravil jen novou barvu s názvem fluoritově bílá, která má imitovat krystalický vzhled. Nachází se zde 1,32palcový displej s rozlišením 320 x 320 pixelů, funkce jako jsou GPS, Bluetooth 4.1 nebo systém Android Wear ve verzi 2.0.

Ukrytá baterie zvládne jeden den běžného používání či 18 hodin za plného provozu. Zvýšená odolnost odpovídá vojenskému standardu MIL-STD 810G. Navíc jsou odolné vůči vodě do hloubky až 50 metrů. Zahájení prodeje proběhne během příštího měsíce na vybraných trzích za prozatím neznámou cenu. Hodinky WSD-F20 pořídíte od 500 dolarů (tj. cca 10 361 Kč bez daně), takže limitovaná edice se samozřejmě postará o překonání této cenovky.

Zdroj: wsd.casio.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit