reklama

Ulefone Power 3 – video z vĂ˝robnĂ­ho procesu sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

Ulefone Power 3 – video z vĂ˝robnĂ­ho procesu [sponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2018-01-07T11:57:28+01:00
• 7. 1. 2018

Spoustu lidí si ani zdaleka neumí představit výrobní proces mobilního telefonu. Proto zde pro vás máme ukázku z výrobní linky čínské společnosti Ulefone, respektive se jedná o výrobní proces vlajkové lodi Power 3.  Ve videu uvidíte, jak se konstruuje celý telefon a jeho následné testování. Každý telefon z výrobní linky projde pečlivou kontrolou a až poté je odeslán zákazníkovi.

Specifikace Ulefone Power 3

Power 3 je osazen 6″ displejem s poměrem stran 18:9 a s rozlišením Full HD+. Uvnitř telefonu tepe osmijádrový procesor od společnosti MediaTek s označením Helio P23, kterému dopomáhá operační paměť o velikosti 6 GB. Co se týče úložiště, tak telefon disponuje kapacitou 64 GB.

Pro mnoho uživatelů jsou ale velmi podstatné fotografické schopnosti. Proto telefon nabídne dva čipy na zadní i přední straně. Na zadní straně se jedná o rozlišení 21 + 5 Mpix. Selfie kamerky pak nabídnou rozlišení 13 + 5 Mpix. Další velkou předností telefonu je baterie, která disponuje kapacitou 6 080 mAh a podporou rychlého nabíjení. Výrobce uvádí, že za 5 minut nabíjení je schopen telefon vydržet v provozu 2 hodiny.

Kromě čtečky otisků prstů na zadní straně telefonu, nabídne Power 3 ještě vylepšenou technologii FaceID, takže lze telefon odemknout pouhým pohledem. Po softwarové stránce je telefon vybaven Androidem ve verzi 8.1 (Oreo).

Telefon se prodává ve dvou barevných variantách, a to černé a zlaté. Pokud vás telefon zaujal, tak je nyní k dostání za zvýhodněnou cenu 219 doalarů(4 700 korun), tak můžete navštívit stránky GearBestu. Za tuto cenu však bude k dostání jen do 8. ledna.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim