reklama

Tip na valentýnský dárek: originální hodinky Xiaomi Amazfit Sports 2 a 2s nyní za 3 000 Kč! sponzorovaný článek

Tip na valentýnský dárek: originální hodinky Xiaomi Amazfit Sports 2 a 2s nyní za 3 000 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-01-30T21:36:11+01:00
• 29. 1. 2018
5

Čínský výrobce představil dlouho očekávanou druhou generaci hodinek Amazfit Sport. Zajímavé je, že se společnost vůbec poprvé odhodlala rozdělit své hodinky do dvou kategorií – Amazfit Sports 2 a 2s. A na obě varianty máme nyní slevové kupony.

Sportovní generace Amazfit Sports Smartwatch 2/2S

Amazfit Sports Smartwatch 2 přináší zcela nový vzhled ve srovnání s první generací. Druhá generace nabízí sportovní a robustní konstrukci, a podle fotografií vypadá skvěle. S novým designem přichází také zcela nové funkce v podobě sportovních aktivit. Nabízí například různé sportovní režimy včetně plavání. Z toho tedy vyplývá, že jsou hodinky vodotěsné.

Obě varianty, tedy Smartwach 2 a Watch 2s, zdobí 2,5D tvrzené sklo s ručně leštěnými keramickými obruby. Tlačítka i nabíjení jsou vyrobena z nerezové oceli, přesněji 316L. Tělo hodinek je mimo jiné vybaveno speciálním karbonovým vláknem, stejně jako vyztuženou polykarbonátovou ochranou.

AMAZFIT Sports Smartwatch 2S

Amazfit Sports Smartwatch 2S, oproti levnější variantě Smartwatch 2, nabízí safírové sklo. Najdeme zde mimo jiné také kvalitnější řemínky v podobě kůže, zatímco levnější varianta disponuje pouze gumovými. Kožený řemínek je vyroben ze stejného materiálu, jako řemínky u konkurenčních Apple Watch, tedy z fluor-elastomeru.

Jak jsme již zmiňovali výše, hodinky nabízí režimy plavání – bazén a otevřená voda (řeka). Z toho vyplývá, že jsou vodotěsné, a to přesně do hloubky 50 metrů. V plaveckém režimu mohou plavci kontrolovat počet uplavaných kol, index efektivity zdvihu a také styl, jako jsou prsa, freestyle, záda a motýl. Kromě plaveckého režimu je k dispozici dalších 10 různých režimů, včetně běhu, pěší turistiky, jízdy na koni, běhu na běžkách, bazénu, eliptických strojů, horolezectví, běžkařských tras, plavání na otevřené vodě a další. 

AMAZFIT Sports Smartwatch 2

Model Smartwatch 2 je dodáván s GPS a velmi dlouhou výdrží na jedno nabití. Hodinky podle výrobce vydrží v plné parádě až 35 hodin, a to i přesto, že bude funkce GPS aktivována. K dispozici je také 24hodinová funkce sledování srdeční frekvence. Hodinky podporují novou aplikaci Amazfit Watch 2.0, Yea Run a další.  Je zde umístěna taktéž podpora offline plateb v rámci platformy Alipay a ovládání přehrávače hudby přes technologii Bluetooth. Upozornění na volání, zpráv, mailů je samozřejmostí.

Slevové kupóny

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Xiaomi Huami AMAZFIT 2 nabízí za 3 603 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón AYWCCQHX, zaplatíte pouhých 3 350 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Geekbuying pak nabízí také vyšší variantu Huami AMAZFIT 2s za 5 510 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón DDAWHCJP, zaplatíte pouhých 5 249 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Josef Zvolanek

29. 1. 2018, 16:16
Android aplikace

Ano, tato verze je jen s čínština a základní Angličtina chybí! Musíme počkat jestli se objeví Evropská verze jako u první generace.

Dušan Plch

29. 1. 2018, 14:26

APP Language APP/APK Name:Amazfit 2.0 or Mi Fit
APP/APK Support Language:Chinese
Smartwatch Support Language:Chinese
https://www.geekbuying.com/item/AMAZFIT-Stratos-Smart-Sports-Watch-2S-Black-390508.html?utm_source=dotekomanie.cz&utm_medium=referral&utm_campaign=lily&utm_term=AMAZFITStratosSmartSportsWatch2S

kdyby alespoň angličtina, takhle tedy ne !

Tomáš Griger

29. 1. 2018, 13:58

Chápem že žijete z reklamy, ale neuviesť že sú hodiny len v čínštine rozhodne je minimálne nemorálne. Áno, je to v popise, ale verím že sa môže nájsť niekto kto Vám slepo verí a rovno si ich objedná.

It is the Chinese version at present with Silicone strap. The English version is coming soon.

Zdeněk Koutský

29. 1. 2018, 14:18

Dobrý den,

děkuji za informaci. Tohle nám bohužel sponzor nenapsal. Zkusím zjistit, zda tomu tak bude i v praxi.

S pozdravem,
Zdeněk Koutský

Petr Hošek

29. 1. 2018, 12:58
Android aplikace

Oni nejsou skladem? Na eshopu svítí předobjednávka???

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim