reklama

Fitbit ukončí podporu Pebble a rozdá slevy

Fitbit ukončí podporu Pebble a rozdá slevy
2018-01-29T06:59:50+02:00
• 29. 1. 2018

Všichni majitelé hodinek značky Pebble mají poslední půl roku na to, aby se rozhodli, jakou cestou se dále vydají. Společnost Fitbit oficiálně oznámila, že kompletní podpora hodinek Pebble skončí v polovině letošního roku. Přitom k avizovanému konci mělo původně dojít už koncem roku 2017. Důvod prodloužení lhůty není znám, avšak můžeme spekulovat nad snahou k nalákání přechodu pod křídla Fitbitu.

Pebble hodinky budou fungovat v roce 2017

Právě 30. června dojde ke zrušení služeb Pebble AppStore, Pebble fóra, nástroje CloudPebble, funkce rozpoznávání hlasu, odpovědi na SMS zprávy a emaily. Kompatibilita mezi zařízeními i aplikacemi pro iOS a Android zůstane stále v provozu. Nicméně výrobce upozorňuje na to, že novější verze obou operačních systémů mohou přerušit jejich funkčnost. Nová platforma Fitbit Ionic má být hlavním lákadlem pro původní majitele hodinek Pebble.

Během posledních 6 měsíců můžou vývojáři z Pebble porovnávat možnosti podle vydaného SDK balíčku od Fitbitu. Aby byl případný přechod o něco příjemnější, tak lze získat slevu 50 dolarů na nákup hodinek se systémem Ionic. K tomu stačí vlastnit zařízení Pebble zakoupené před 7. prosincem 2016, mít od nich platné sériové číslo a souhlasit se zasíláním marketingových emailů na vaši emailovou adresu.

Zdroj: dev.fitbit.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim