reklama

Fitbit ukončí podporu Pebble a rozdá slevy

Fitbit ukončí podporu Pebble a rozdá slevy
2018-01-29T06:59:50+02:00
• 29. 1. 2018

Všichni majitelé hodinek značky Pebble mají poslední půl roku na to, aby se rozhodli, jakou cestou se dále vydají. Společnost Fitbit oficiálně oznámila, že kompletní podpora hodinek Pebble skončí v polovině letošního roku. Přitom k avizovanému konci mělo původně dojít už koncem roku 2017. Důvod prodloužení lhůty není znám, avšak můžeme spekulovat nad snahou k nalákání přechodu pod křídla Fitbitu.

Pebble hodinky budou fungovat v roce 2017

Právě 30. června dojde ke zrušení služeb Pebble AppStore, Pebble fóra, nástroje CloudPebble, funkce rozpoznávání hlasu, odpovědi na SMS zprávy a emaily. Kompatibilita mezi zařízeními i aplikacemi pro iOS a Android zůstane stále v provozu. Nicméně výrobce upozorňuje na to, že novější verze obou operačních systémů mohou přerušit jejich funkčnost. Nová platforma Fitbit Ionic má být hlavním lákadlem pro původní majitele hodinek Pebble.

Během posledních 6 měsíců můžou vývojáři z Pebble porovnávat možnosti podle vydaného SDK balíčku od Fitbitu. Aby byl případný přechod o něco příjemnější, tak lze získat slevu 50 dolarů na nákup hodinek se systémem Ionic. K tomu stačí vlastnit zařízení Pebble zakoupené před 7. prosincem 2016, mít od nich platné sériové číslo a souhlasit se zasíláním marketingových emailů na vaši emailovou adresu.

Zdroj: dev.fitbit.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat