reklama

Meizu chystá model M6s

Meizu chystá model M6s
2018-01-03T07:20:15+01:00
• 3. 1. 2018

Téměř přesně po roce přicházejí první informace týkající se nového modelu M6s od společnosti Meizu. Stejně jako model M5 byl doplněn o slabší variantu s přívlastkem M5s, tak ani současně dostupný zástupce M6 nebude ošizen o méně výkonnou verzi M6s. Čínský výrobce nedokázal uhlídat specifikace před veřejností a za únikem tradičně stojí úředníci z kontrolního orgánu TENAA.

Telefon nesoucí kódové označení M172C údajně nese displej s úhlopříčkou 5,7 palce a poměrem stran 18:9. Výkon bude mít pod kontrolou asi osmijádrový procesor MT6793 od MediaTeku, 3GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 32 GB, které pravděpodobně půjde rozšířit paměťovou microSD kartou. Z udaných rozměrů konstrukce lze zmínit například tloušťku 8 mm.

Přední panel ještě zabere 5megapixelová kamerka na populární selfie snímky. V zadních partiích si najde své místo 13megapixelový senzor fotoaparátu nebo baterie s kapacitou 2 930 mAh, čímž zapadne pouze do nižších pater ve střední třídě. Starší generace M5s byla oficiálně odhalena v polovině února letošního roku, takže Meizu bude směřovat představení někam k tomuto období.

Zdroj: playfuldroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim