reklama

Meizu chystá model M6s

Meizu chystá model M6s
2018-01-03T07:20:15+02:00
• 3. 1. 2018

Téměř přesně po roce přicházejí první informace týkající se nového modelu M6s od společnosti Meizu. Stejně jako model M5 byl doplněn o slabší variantu s přívlastkem M5s, tak ani současně dostupný zástupce M6 nebude ošizen o méně výkonnou verzi M6s. Čínský výrobce nedokázal uhlídat specifikace před veřejností a za únikem tradičně stojí úředníci z kontrolního orgánu TENAA.

Telefon nesoucí kódové označení M172C údajně nese displej s úhlopříčkou 5,7 palce a poměrem stran 18:9. Výkon bude mít pod kontrolou asi osmijádrový procesor MT6793 od MediaTeku, 3GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 32 GB, které pravděpodobně půjde rozšířit paměťovou microSD kartou. Z udaných rozměrů konstrukce lze zmínit například tloušťku 8 mm.

Přední panel ještě zabere 5megapixelová kamerka na populární selfie snímky. V zadních partiích si najde své místo 13megapixelový senzor fotoaparátu nebo baterie s kapacitou 2 930 mAh, čímž zapadne pouze do nižších pater ve střední třídě. Starší generace M5s byla oficiálně odhalena v polovině února letošního roku, takže Meizu bude směřovat představení někam k tomuto období.

Zdroj: playfuldroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim