reklama

LG ThinQ – prémiový reproduktory s podporou Google asistenta

LG ThinQ – prémiový reproduktory s podporou Google asistenta
2018-01-06T08:05:30+02:00
• 3. 1. 2018

Společnost LG začíná balit kufry na další ročník veletrhu spotřební elektroniky CES, který každoročně probíhá v bujarém Las Vegas. Hlavní program je letos naplánován v období od 7. ledna až do 12. ledna. Jihokorejský výrobce přiveze ukázat hned několik chytrých reproduktorů a jedním z nich se stane novinka s názvem ThinQ. Ta byla částečně oznámena přes tiskovou zprávu ještě před samotnou konferencí.

Zařízení ThinQ je bezdrátový reproduktor s vestavěným asistentem Google Assistant. LG pravděpodobně vůbec nepřinese vlastního hlasového asistenta, což alespoň prospěje rozvoji nasazené alternativě od Googlu. Při vývoji ThinQ spolupracovali s firmou Meridian Audio, která nesla zodpovědnost za celkovou kvalitu reproduktorů, a společně jej popisují jako „prémiový zvukový produkt“.

Kromě běžných úkolů, jako je zjištění počasí nebo aktuálních zpráv, tak ThinQ bude schopen integrace s chytrými domácími spotřebiči (například s čističkou vzduchu či robotickým vysavačem) od LG. Mimochodem o funkci odchozího hovoru slyšíme poprvé, ale LG zatím neprozradilo žádné bližší informace. Soudně dle zveřejněného snímku můžeme na CESu vyhlížet vícero obdobných zařízení s Bluetooth nebo technologií Dolby Atmos.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat