reklama

LG ThinQ – prémiový reproduktory s podporou Google asistenta

LG ThinQ – prémiový reproduktory s podporou Google asistenta
2018-01-06T08:05:30+01:00
• 3. 1. 2018

Společnost LG začíná balit kufry na další ročník veletrhu spotřební elektroniky CES, který každoročně probíhá v bujarém Las Vegas. Hlavní program je letos naplánován v období od 7. ledna až do 12. ledna. Jihokorejský výrobce přiveze ukázat hned několik chytrých reproduktorů a jedním z nich se stane novinka s názvem ThinQ. Ta byla částečně oznámena přes tiskovou zprávu ještě před samotnou konferencí.

Zařízení ThinQ je bezdrátový reproduktor s vestavěným asistentem Google Assistant. LG pravděpodobně vůbec nepřinese vlastního hlasového asistenta, což alespoň prospěje rozvoji nasazené alternativě od Googlu. Při vývoji ThinQ spolupracovali s firmou Meridian Audio, která nesla zodpovědnost za celkovou kvalitu reproduktorů, a společně jej popisují jako „prémiový zvukový produkt“.

Kromě běžných úkolů, jako je zjištění počasí nebo aktuálních zpráv, tak ThinQ bude schopen integrace s chytrými domácími spotřebiči (například s čističkou vzduchu či robotickým vysavačem) od LG. Mimochodem o funkci odchozího hovoru slyšíme poprvé, ale LG zatím neprozradilo žádné bližší informace. Soudně dle zveřejněného snímku můžeme na CESu vyhlížet vícero obdobných zařízení s Bluetooth nebo technologií Dolby Atmos.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim