reklama

Alcatel láká na novinky s 18:9 displeji

Alcatel láká na novinky s 18:9 displeji
2018-01-09T13:14:55+01:00
• 9. 1. 2018
1

V současné době probíhá veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas, kde se zpravidla dočkáme i nových mobilních telefonů. Zatím se pochlubilo jen Sony, ale dnes se ozývá i Alcatel. Bohužel v jeho případě jde jen o ochutnávku toho, co bude uvedeno na veletrhu MWC v Barceloně, který se bude konat zanedlouho.

Alcatel láká na novinky Alcatel 5, Alcatel 3v a Alcatel 1x. Společnost jen potvrzuje jejich vzhled a základní specifikaci displeje, kterou je poměr stran 18:9 (2:1).

„S ohledem na pokračující trendy na trhu smartphonů přicházíme v novém roce s pozměněným portfoliem Alcatel smartphonů, aby lépe oslovilo naše zákazníky a využilo příležitostí, které jsou před námi,” říká Christian Gatti, Global President Alcatel Business Division a Executive Vice President společnosti TCL Communication. “Modernizujeme design našich smartphonů a jsme jedním z prvních světových výrobců, kteří nabídnou telefony s displeji 18:9 napříč všemi našimi produktovými řadami. Chceme tím zpřístupnit technologie a funkce obvyklé jen u nejdražších telefonů prakticky všem zákazníkům.

Sice v tiskové zprávě naznačuje, že třeba Alcatel 5 bude top model, Alcatel 3v zapadne do střední třídy a Alcatel 1x bude nejlevnější, ale jakékoliv specifikace nechává v tajnosti. Nedozvídáme se ani cenu nebo oficiální dostupnost. Vše bude odtajněno na veletrhu MWC.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Michal Novotný

11. 1. 2018, 12:55

Specifikace jdou na internetu najít a jsou hodně šílené. Všechny „tři produktové řady“ spadají ve skutečnosti do jedné kategorie a to LOWEND. Procesory jako MT8321 nebo MT6750, rozlišení displejů 1440×720. A do toho ty jejich kecy o nejmodernějších technologiích a vlajkových lodích, levnějších než u konkurence. Konec Alcatelu se blíží.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim