reklama

Visvo Novel – power banka na záda

Visvo Novel – power banka na záda
2017-12-11T07:29:20+01:00
• 11. 12. 2017

Firma Visvo s německými kořeny rozjela zajímavý projekt přes známý Kickstarter, přičemž se zaměřila na špatnou životnost baterií nejen v chytrých telefonech. Místo toho, aby power banka zabírala místo ve vašich zavazadlech, tak rovnou vymysleli batoh s integrovanou baterií pro dobíjení několika zařízení najednou. Navíc celé zpracování nepůsobí nijak výstředně, čímž zaujmou ještě širší publikum.

Výrobce jej popisuje jako základní batoh pro každodenní dobrodružství a je vyroben v neutrální šedé barvě. Batoh získal certifikaci IP54, takže mu nedělá žádný problém prach nebo voda v drsnějších podmínkách. Dále cyklisty potěší technologie tlumení nárazů, přední a zadní LED světlo. Technologie Qualcomm Quick Charge 3.0 dovolí současně nabíjet až tři různá zařízení přes USB kabel. Energii čerpá z ukryté baterie o velikosti 13 400 mAh.

Tři varianty s názvem Novel 1.0, Novel 2.0, Novel 3.0 jsou od sebe rozlišeny objemem, dodatečnými funkcemi a také samozřejmě cenami. Základní model pořídíte v 40% slevě z maloobchodní ceny za 299 euro (tj. cca 7 639 Kč). Naopak nejdražší vychází na 389 euro (tj. cca 9 939 Kč), jehož cena ve volném prodeji vzroste o 40 %. Pokud společnost zvládne překonat vytyčený cíl, tak dodávky odstartují až v červenci příštího roku.

Zdroj: kickstarter.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim