reklama

Příští rok se prý dočkáme levnějšího 6,1″ iPhonu s kovovou konstrukcí

Příští rok se prý dočkáme levnějšího 6,1″ iPhonu s kovovou konstrukcí
2017-12-08T08:20:53+02:00
• 8. 12. 2017

Letos Apple po několika letech uvedl iPhone s novou velikostí displeje. V tomto trendu bude příští rok pravděpodobně pokračovat a dnešní 4,7″ a 5,5″ modely iPhonu 8 již nástupce asi nedostanou. Místo nich má přijít druhá generace iPhonu X s úhlopříčkou 5,8 palce spolu s větším 6,5 palcový iPhonem X Plus (jeho název není znám). Jenže jejich cena bude asi stejně vysoká jako letos a tak Apple prý chystá i levnější verzi.

Levnější iPhone s neznámým označením má nabídnou stejný design jako iPhone X, ale na zádech nalezneme hliník místo skla. Díky tomu přijde o bezdrátové nabíjení. Nynější spekulace pak uvádí, že bude k dispozici v několika barvách. Současný iPhone X nabízí totiž jen černou a bílou. Velký rozdíl bude také v displeji. Jeho úhlopříčka má mít velikost 6,1 palců, přičemž bude použit LCD panel namísto OLED.

Cenu nového iPhone s LCD displejem odhadujeme na 25 tisíc korun. Tento model totiž pravděpodobně zaujme místo iPhone 8 Plus, který zlevní na hranici 20 tisíc. Naopak pokud Apple nezlevní iPhone X druhé generace, bude jeho větší verze s přídomkem Plus pravděpodobně atakovat cenu 40 tisíc korun.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim